Allevo – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Allevo – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

8 maja 2017 5 przez PostawNaSiebie.pl

Dieta Allevo jest jedną z diet proszkowych. Reklamowana jest jako świetny sposób na schudnięcie wielu kilogramów w szybkim tempie, bez konieczności liczenia kalorii, komponowania posiłków i myślenia. Jej zastosowanie ogranicza się do wykorzystania sproszkowanych posiłków i spożywania ich 3 – 5 razy dziennie w zależności od wybranego programu.

 

Czym jest dieta Allevo?

Dieta Allevo to nic innego jak oparcie naszego jadłospisu o niskokaloryczne posiłki, które uzyskamy z zakupionego proszku. W linii znajdziemy zarówno zupy, jak i koktajle, a nawet batoniki (te jednak przeznaczone są do stosowania w późniejszych fazach cyklu). Dieta posiada trzy fazy (startową, odchudzania oraz stabilizującą), podczas których jemy wyłącznie produkty z proszku, następnie wprowadzamy zwykłe posiłki, by na koniec jedynie uzupełniać dietę o pozycje przygotowane przez firmę.

Saszetki, które możemy zakupić w dyskontach, aptekach, drogeriach oraz Internecie odznaczają się bardzo niską kalorycznością. Wprawdzie zawierają białka, tłuszcze oraz węglowodany, a także witaminy i minerały, ale daleko im do pełnowartościowych produktów.

Dieta Allevo – opinie

Zachwyt pojawiający się na twarzach pań po stosowaniu diety Allevo jest jak najbardziej uzasadniony. Można na niej znacznie schudnąć, jednak efekt ten nie jest spowodowany żadnym tajnym składnikiem, a zwyczajnym niedożywieniem naszego ciała. Kontrowersje budzi zarówno sam „chemiczny” skład stosowanej diety, jak i szybkie zrzucanie wagi. To bowiem zawsze wiąże się z częściowym wyniszczeniem ciała oraz ryzykiem pojawienia się efektu jo – jo. Stosowanie Allevo często porównywane jest do głodówki bądź diet z użyciem soków owocowych i warzywnych.
Panie stosujące Allevo (zarówno te, które z niej zrezygnowały, jak i kontynuujące założenia) wskazują na uciążliwość spożywania jedynie płynnych pokarmów w trakcie pierwszych dwóch tygodni jej trwania. Oparcie swojego odżywiania o zupy i koktajle jest bardzo niewygodne zarówno psychicznie, jak i fizycznie i powoduje chęć sięgnięcia po zróżnicowane produkty. Plusem jest fakt, że przygotowane proszki dobrze smakują oraz mają wiele wariantów aromatycznych.

Allevo – cena i koszty stosowania

Cała dieta Allevo może trwać nawet do dwóch miesięcy, podczas których zmuszeni jesteśmy do kupowania skomponowanych dań w proszku. Podczas pierwszych dwóch tygodni cena tychże produktów może wynosić nawet 190 złotych tygodniowo. Później, wraz z wprowadzaniem tradycyjnych dań do menu, koszty zakupionych produktów Allevo maleją, jednak należy doliczyć do nich cenę tradycyjnych zakupów. W rezultacie mogą okazać się jeszcze wyższe niż dotychczas.
Często rekomenduje się stosowanie diety proszkowej w konsultacji z lekarzem, który będzie monitorował stan zdrowia (co kieruje nas do zastanowienia się nad kosztami zdrowotnymi diety) – decydując się na tę opcję należy więc doliczyć koszty badań krwi i konsultacji lekarskich. Tych z pewnością nie sfinansuje nam NFZ.

 

 

Green Barley Plus

Green Barley Plus

Nie chudnij na skróty

Allevo przez wielu uważane jest za drogę na skróty, która na dłuższą metę niczego w naszym życiu nie zmieni. Zdecydowanie rozsądniejszą opcją byłoby wprowadzenie zbilansowanej diety w oparciu o tradycyjne produkty, włączenie aktywności fizycznej oraz suplementacja, która pozwoli na odpowiednie odżywienie organizmu. Często rekomendowanym w ostatnim czasie produktem jest młody zielony jęczmień, który możemy spożywać w formie tabletek. Znajdziemy go m.in. w preparacie Green Barley Plus, gdzie został wzbogacony o wyciąg z garcinii cambogia. Regularne stosowanie wspomaga perystaltykę jelit, redukuje napady głodu, a błonnik powoduje sytość.

Naturalny preparat dostarczy nam także szeregu witamin i minerałów poprawiających samopoczucie, wygląd skóry. Pamiętaj, że odchudzanie na skróty nie jest dobre, a do efektów należy dochodzić swoją pracą, poprawiając kondycję organizmu, a nie niszcząc go przez brak wystarczającej ilości energii i składników odżywczych!

 

4.8/5 - (6 votes)