Audioxen – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Audioxen – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

11 listopada 2018 0 przez PostawNaSiebie.pl

Słuch to jedno z podstawowych narzędzi komunikacji ze światem. Jeśli nie działa jak należy, może stać się przeszkodą w codziennych kontaktach, a nawet całkowicie wykluczyć z życia społecznego. Czy nowa metoda opracowana w USA to szansa dla 6 mln Polaków, którzy cierpią na niedosłuch? Specjaliści nie mają wątpliwości.
Niedosłuch dotyka coraz młodszych

Gorsze słyszenie to jedna z najczęściej diagnozowanych dolegliwości, z którą borykają się osoby starsze w Polsce. Już co trzeci senior ma przez to problemy z załatwieniem spraw urzędowych, co czwarty rezygnuje z włączania się w towarzyskie rozmowy, a co piąty – unika rozmów przez telefon. Pogarszający się słuch to również przyczyna izolowania się od pozostałych domowników.

Wzrost średniego poziomu dźwięku otoczenia oraz rozwój technologiczny zapewniający możliwość słuchania głośnej muzyki praktycznie w każdym miejscu i czasie powoduje, że również najmłodsi są narażeni na kłopoty ze słuchem.

Stopniowy zanik słuchu można jednak odwrócić i to bez konieczności przechodzenia skomplikowanych zabiegów. Wszystko dzięki nowatorskiej metodzie opracowanej w USA, która wykorzystuje mikroprocesor nowej generacji do stymulowania drgań kosteczek słuchowych. To prawdziwy przełom w nieinwazyjnym podejściu do problemów ze słuchem.
Inteligentny system rozpoznawania

Zamocowany na uchu audialny mikroprocesor wywołuje drgania, dzięki którym do ucha dociera nawet najcichszy szept. Co więcej, urządzenie to jest zdolne odseparować zwykłe, codzienne dźwięki od niepożądanych szumów usznych (te drugie neutralizuje i skutecznie chroni przed ich przenikaniem do układu słuchowego). Formuła amerykańskich audiologów w 100% rozpoznaje dźwięki z bliższej i dalszej odległości, a także kierunek, z którego dobiegają.

Dzięki tej metodzie walka z upośledzeniem słuchu stała się wreszcie dostępna dla wszystkich, również w Polsce.

Kliknij tutaj, aby otrzymać Audioxen >>

 

4.7/5 - (13 votes)