Białkowa dieta OXY – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Białkowa dieta OXY – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

20 lipca 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

 Dietę OXY można w zasadzie porównać do wcześniejszej diety Dukana. Zasady są podobne, ale cała formuła została przez twórców tak ulepszona, by nie szkodzić zdrowiu jak poprzednia. Całość pomysłu opiera się trójfazowym systemie odchudzania. Dzięki niemu, jak twierdzą pomysłodawcy, można schudnąć nawet 15 kg w trzy tygodnie, nie narażając przy tym wątroby ani nerek. Przyjrzyjmy się bliżej tej diecie.

 

Zasady diety OXY

Wspomniany wcześniej system trójfazowy to podział czasu trwania diety na trzy, krótkie okresy, które różnią się od siebie sposobem żywienia. Jest jednak klamra, która je spina w całość. To koktajl OXY, autorski przepis pomysłodawców, który pije się przez cały okres diety. Jest bogaty w antyoksydanty, ma za zadanie na bieżąco usuwać toksyny z organizmu, oczyszczać drogi moczowe oraz niwelować skutki uboczne diety wysoko proteinowej. Koktajl składa się owoców żurawiny, kefiru i otrąb pszennych, a przepis można znaleźć na stronie internetowej diety OXY, podobnie jak inne pomysły i przepisy na posiłki.

Fazy diety OXY

  1. Fat Burning.
    To etap, w którym dominuje białko zwierzęce. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale tylko przyjmowane w odpowiednich ilościach, wskazanych w diecie. To daje gwarancję, że nie obciążymy pracy organów wewnętrznych, przede wszystkim wątroby i nerek, oraz nie spowodujemy zaburzeń metabolicznych i miażdżycy.
  2. Step.
    To faza polegająca na utrwalaniu efektów. Do diety zostaje włączone białko roślinne w stosunku 50:50.
  3. Balance.
    Na tym etapie odchudzania zaplanowano stabilizację, która ma za zadanie uchronić nas przed efektem jo-jo. W tym czasie należy spożywać węglowodany, białka i tłuszcze zgodnie z normami. To oznacza np. że białko powinno stanowić 15-20% ogólnej wartości energetycznej, tj. 65-70 g.

Czy dieta OXY jest skuteczna i bezpieczna?

To czy jest skuteczna, należy sprawdzić na sobie. Opinie internautów dowodzą, że wiele zależy od naszych indywidualnych cech osobniczych. Jedni reagują na taką dietę dużym spadkiem wagi, inni mają mniej spektakularne wyniki.

Jeśli mowa o bezpieczeństwie dla zdrowia, to jest spory katalog schorzeń, który bądź wyklucza stosowanie diety OXY, bądź wymaga uprzedniej konsultacji z lekarzem. Uważać muszą m.in. osoby z chorobami nerek i wątroby, cukrzycą, z kamieniami nerkowymi, chorobami żołądka i dwunastnicy, nietolerancją lub alergią na białko itp.

Green Barley Plus – zupełnie bezpieczne odchudzanie

Chcesz mieć pewność, że odchudzanie będzie skuteczne, ale też i bezpieczne dla zdrowia? Nie masz czasu zajmować się wyliczaniem ilości i dobieraniem odpowiednich składników diety? Green Barley Plus rozwiąże ten problem. To suplement na bazie zielonego młodego jęczmienia, czyli obecnego hitu z zakresu dietetyki. Jęczmień można kupić w formie proszku czy koktajlu, ale można także stosować odmierzone i przygotowane dawki w postaci tabletek Green Barley Plus.

Właściwości młodego jęczmienia

Jest obecnie jednym z modniejszych i skuteczniejszych środków na odchudzanie oraz usuwanie toksyn z organizmu. Ze statystyk wynika, że 50% kobiet po stosowaniu jęczmienia odnotowało w ciągu miesi18ąca spadek wagi o 15 kg.

Ale na tym nie koniec jego zalet, jest bowiem bogatym źródłem polifenoli, kwasu foliowego i pantotenowego, aminokwasów, witamin C, E, K i z grupy B, a także potasu, magnezu i fosforu. Ma dobry wpływ na nasze serce i układ naczyniowy.

Najlepiej wybrać Green Barley Plus

Tabletki z młodego zielonego jęczmienia występują w wielu odmianach. Co więc wyróżnia ten preparat z całej masy podobnych. Połączono tu siłę działania dwóch znanych substancji odchudzających, zielonego jęczmienia oraz ekstraktu z owoców garcinia cambogia. Ten tandem daje gwarancję widocznych efektów odchudzania.

Ceny i dawkowanie Green Barley Plus.

Cena preparatu to około 160 zł, jednak warto kupić od razu kilka opakowań na stronie oficjalnego dystrybutora, ponieważ jest to bardziej opłacalne. Suplement należy zażywać dwa razy dziennie po jednej kapsułce, pół godziny przed posiłkiem.

4.7/5 - (12 votes)