Bluronica [-50%] Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Bluronica [-50%] Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

27 maja 2019 0 przez PostawNaSiebie.pl

10 faktów dotyczących piękna i młodej skóry, o których każda dziewczyna 30+ powinna wiedzieć

1) Przyczyną wad skóry i starzenia jest brak kwasu hialuronowego, który wywołuje niedobór elastyny i kolagenu.

2) Kobiece ciało wytwarza niewiele hialuronu. Skóra szybko wykorzystuje ten zapas pod wpływem negatywnych czynników środowiskowych i wieku. Dlatego jest niedobór.

3) Bez kwasu hialuronowego organizm przestaje produkować elastynę i kolagen w wystarczającej ilości – suchość, stan zapalny, zmarszczki.

4) Jedna cząsteczka hialuronu zawiera 1000 cząsteczek wody! Bez tej substancji występuje stały brak nawilżenia.

5) Cząsteczka kwasu hialuronowego jest ogromna. Potrzebuje pomocy w dostaniu się do warstwy rogowej naskórka.

6) Jedyną metodą bez iniekcji w celu dostarczenia kwasu hialuronowego do głębokich warstw skóry jest serum z naturalnymi ekstraktami.

7) Bio-Syntezowany kwas hialuronowy nie wywołuje alergii, ponieważ sam organizm go produkuje i nie różni się od „rodzimego”.

8) Najlepszy pomocnik hialuronu w resuscytacji skóry – wyciąg z borówki. Zmiękcza i koi skórę, pomaga kwasu hialuronowemu wnikać w głębsze warstwy naskórka.

9) Właściwe połączenie cząsteczek kwasu hialuronowego z ekstraktem z borówki przywraca i maksymalizuje piękno i młodość skóry.

10) Polecam tylko jedno skuteczne serum na bazie hialuronu i borówki – to jest serum Bluronica.

Spis Treści

Bluronica Cena -50%

Skóra starzeje się i wiotczeje z braku elastyny, kwasu hialuronowego i kolagenu. To w tej kolejności znajdują się one w skórze.

Biorewitalizacja, bioreparacja i plastyka twarzy – wszystko to zastrzyki hialuronowe. Są to z pewnością użyteczne procedury, ale czy masz możliwość ich wykonywania przez cały czas? Częste iniekcje, nawet za pomocą kwasu hialuronowego, powodują uczucie dyskomfortu i przez kilka dni jest obolała twarz.

Ze względu na codzienne stosowanie serum, efekt kumuluje się i jest widoczny szybciej. Zmarszczki wypełniają się kolagenem i elastyną, skóra staje się gładka i elastyczna. Tak prosta i niedroga pielęgnacja przez długi czas zapewnia widoczny stabilny wynik.

Uważaj na podróbki! Poniżej zamieszczam link, gdzie można zamówić oryginalne serum Bluronica z 50% zniżką. Bądź młoda i piękna!

Bluronica

Kup teraz Bluronica z rabatem 50%
Promocja ważna do: 12.08.2022 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.
2.6/5 - (218 votes)