Calominal – Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Calominal – Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

20 września 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

Calominal – czy  „ogranicza ilość wchłanianych kalolii

Dlaczego nie pomoże Ci schudnąć?

  Dzisiejsza moda na bycie szczupłym i umięśnionym przy jednoczesnym potępianiu nadwagi – będącej dziś pogardą dla piękna i estetyki – jest niczym studnia bez dna korzyści finansowej dla producentów środków odchudzających. Tani koszt wyprodukowania tabletek wraz z wysoką ceną sprzedaży produktu to genialny biznes. To nic innego jak chwyty marketingowe tworzące fasadę dla odbiorców, którzy podświadomie sądzą: „Wysoka cena świadczy o jakości. Tanie środki nic nie pomogą.” Bzdura. Ciekawym przykładem jest produkt Calominal.

SKŁAD TABLETKI PRAWDĘ CI POWIE

Otóż zawiera on: celulozę chitozan sole magnezowe kwasów tłuszczowych poliwinylopirolidon dwutlenek krzemu

 

których działanie wpłynie ale tylko na jedzenie bardzo dużej ilości tłuszczu.

 

Czyli w skrócie – drogą dedukcji – aby produkt mógł się „wykazać” musisz:

-jeść bardzo tłusto (bo chitozan to związek chemiczny, który przy dużej ilości spożytego tłuszczu go nie przyswoi, ale przecież nie spali tego, który już jest…)

-celuloza to w zasadzie błonnik, a chitozan może powodować zaparcia, więc to błędne koło

-poliwinylopirolidon, dwutlenek krzemu oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych w uproszczeniu to związki chemiczne służące procesom wytworzenia kapsułki, nic więcej

 

NAPRAWDĘ NIE WIESZ, CO JESZ

  Najdziwniejszy jest fakt, że producenci na pewno zdają sobie sprawę, że dziś w większości to co jemy, to węglowodany proste- czyli cukry. (Odsyłamy do artykułu o ogromniej przez to zachorowalności na cukrzycę typu 2.).

  Chodzi nam o sam fakt, że ludzie w większości nie wiedzą, że nawet to co promowane na zdrowe (wiele modnych produktów rzekomo odchudzających, źródła witamin typu soki, podobno zdrowe proteinowe batony, płatki pokroju musli itp.) to ich skład to sam cukier.

 

Żeby coś mogło stać na półkach przez średnio 2 lata, musi zawierać skład chemiczny (nie bogactwo witamin); również stanowi to tanią produkcję, co jest bardzo korzystne. Spójrzcie kiedyś na skład czegokolwiek – produkt nie musi mieć słodkiego smaku, żeby stanowił same węglowodany, w tym proste (czyli cukier) to 90% z całości. (Porównaj kiedyś skład płatków orkiszowych a jakichś popularnych śniadaniowych- które ma same węgle złożone, a które te proste, czyli tylko cukier…)

   Z pozoru każdemu tycie kojarzy się z tłuszczem, spożywaniem tłustych produktów. Dlatego niewchłanianie ich (co obiecuje Calominal) wydaje nam się idealne. Bo z reguły uważamy, że przez to przytyliśmy.

  Niestety, nie wiemy, że jedząc coś zawierającego tłuszcze, będziemy na dłużej syci, bo dłużej to trawimy – w rezultacie nie potrzebujemy szybko kolejnego posiłku. Po produkcie zawierającym węglowodany proste – trawimy to szybko, ale nie zdążymy nawet tego wykorzystać – stąd szybko odkłada nam się to w tkankę tłuszczową (gdy nie mamy wystarczającego wysiłku fizycznego by je spalić). A my zaraz jesteśmy głodni – i tak w kółko. TO POWODUJE TYCIE! A Calominal nie pomaga w nieprzyswajaniu węglowodanów prostych.

  Producenci radzą mieć aktywność fizyczną przy stosowaniu tego produktu – a to kolejne wprowadzanie Was w błąd. Jak już wspomnieliśmy, produkt ten działa tylko przy spożywaniu na raz dużej zawartości tłuszczu. A na logikę – gdy ktoś chce schudnąć – trzyma dietę.

  A nawet jeśli zdecydujesz się na bardzo tłuste produkty – nie wytrzymasz tak długo. Codziennie jeść golonkę? (Przeważnie mięso zwierzęce to w większości białko…) Patrząc na to, co zawierają sklepy – większość tego, co dostarczamy organizmowi to węglowodany.

 

Jaka alternatywę możemy zaproponować osobom, które chcą schudnąć? Przeczytaj artykuł Green Barley Plus Opinie i dowiedz się więcej o skutecznym środku na odchudzanie.

CO ZROBIĆ, ŻEBY NAPRAWDĘ SCHUDNĄĆ?

zainteresuj się składem tego, co jeszogranicz węglowodany proste do tych w postaci owoców i warzyw (ma to zdrowe wartości dla organizmu, nie zbędną chemię poza samym cukrem)

aktywność fizyczna jest sensowym powodem spożycia węglowodanów (po wysiłku fizycznym wątroba musi uzupełnić glikogen, inaczej pobierze go z mięśni, nie z tłuszczu)

poczytaj o tabletkach na odchudzanie z sensowym składem – przyspieszą Twoje procesy metaboliczne i sytość adekwatnie do tego, co spożywasz.

4.8/5 - (14 votes)