Dieta 3D chili – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

 Kiedy chcemy schudnąć, zwykle zaczynamy od wyboru diety. To takie wstępne opracowanie planu i strategii. Rodzajów diet jest cała masa, są mniej lub bardziej restrykcyjne a także mniej lub bardziej skuteczne. A czy jest taka, która daje szansę  na efekty, ale bez wielkich wyrzeczeń i frustracji? Potencjalna kandydatka to dieta 3D chili.

Na czym to polega?

Nie liczymy tu kalorii i nie ograniczamy składników pokarmowych, a już na pewno nie głodujemy. Nie wydajemy również pieniędzy na suplementy diety i nie ma konieczności, aby męczyć się na treningach, chyba, że ktoś bardzo chce. O naszą przemianę materii i spalanie tłuszczu dbają jedynie przyprawy. Jak z nazwy wynika, główną gwiazdą jest papryczka chili, ale nie tylko. To swego rodzaju kolorystyczny, trójwymiarowy system przypraw, który powoduje, że chudniemy.

Całość polega na podziale i stosowaniu przypraw w trzech blokach kolorystycznych: czerwonym, zielonym i żółtym. Dlaczego aż trzy? Chociaż moc odchudzająca papryczki chili jest znana, to jednak dowiedziono, że używanie tylko tej jednej barwy przypraw szybko prowadzi do uodpornienia, a w konsekwencji do zahamowania metabolizmu. Optymalne efekty daje jedynie odpowiednie dobranie proporcji przypraw w tych trzech kolorach.

Przyjrzyjmy się mocy każdej z tych barw.

  • Czerwony.
    W tej grupie jest papryczka chili, papryka czerwona ostra i słodka, papryka pepperoni, curry i pieprz czarny. Wszystkie zawierają kapsaicynę, poza pieprzem, który zwiera piperynę. To przyprawy, które są według zasad diety obowiązkowym składnikiem kolacji. Przyspieszają metabolizm, a więc usprawnią też jego pracę w nocy.
  • Żółty.
    W tej grupie znajdziemy kardamon, cynamon i imbir. Pobudzają trawienie poprzez stymulację wydzielania większej ilości soków żołądkowych. Hamują też skutecznie apetyt.
  • Zielony.
    Ta grupa zawiera oregano, bazylię, miętę, szałwię i tymianek. Zalecane przede wszystkim do śniadania, ponieważ dobrze przygotują żołądek na resztę dnia. Mają działanie łagodzące i świetnie łagodzą niestrawności.

Dieta 3D chili – nie dla każdego

Dieta jest neutralna da zdrowia, jednakże są osoby, które nie powinny jej stosować lub wcześniej skonsultować to z lekarzem. Nie zaleca się jej w przypadku jakichkolwiek schorzeń żołądka czy przewodu pokarmowego oraz w nadciśnieniu tętniczym.

Zamiast niepewnej diety sprawdź działanie Green Barley Plus

To także naturalny sposób odchudzania, ale zawarty w dobrej jakości suplemencie na bazie młodego zielonego jęczmienia. To od niedawna hit dietetyki, który zbiera same pozytywne opinie. Można go kupić w postaci proszku, koktajlu albo gotowego preparatu w formie tabletek. Jednym z lepszych specyfików tego typu jest Green Barley Plus.

Właściwości młodego zielonego jęczmienia

Ma szerokie działanie na nasz organizm. Zawiera beta-karoten, aminokwasy, kwas foliowy, witaminy C, K i E, witaminy z grupy B, magnez, fosfor oraz potas, polifenole i kwas pantotenowy. Oczyszcza skutecznie organizm z toksyn, wspiera układ naczyniowy, ale przede wszystkim działa odchudzająco.

Dlaczego akurat Green Barley Plus?

Preparat ten zawiera dwa składniki o znanym działaniu odchudzającym, wspomniany już młody zielony jęczmień oraz ekstrakt z owoców garcinia cambogia. To wyróżnia specyfik na tle innych, podobnych preparatów i dzięki temu możliwe jest jego wielotorowe działanie.

Polega ono na jednoczesnym spalaniu tłuszczu, pobudzaniu metabolizmu, hamowaniu apetytu i usuwaniu toksyn.

Dostępność, ceny i dawkowanie Green Barley Plus

Suplement dostępny jest na stronie dystrybutora, a cena 1 opakowania zawierającego 60 kapsułek wynosi 160 zł. Warto kupić od razu klika opakowań, np. na 3-miesięczną kurację, ponieważ wtedy cena jest zdecydowanie niższa. Można także zyskać darmowe opakowania. Green Barley Plus należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej kapsułce, na pół godziny przed posiłkiem. Z opinii internautów wynika, że optymalna długość kuracji to 90 dni. Po tym okresie widać wyraźnie efekty. Okazuje się nawet, że 50% użytkowników schudło w tym czasie około 15 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here