Ducray Anastim – Ampułki do Włosów

Ducray Anastim – Ampułki do Włosów

6 września 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

Słabe i wypadające włosy stanowią motywację do regularnego ich pielęgnowania. Jednak w tym przypadku zwykłe kosmetyki to za mało. Trzeba rozejrzeć się za specjalistycznymi preparatami na porost włosów, które wzmocnią je, a także sprawią, że będą rosły. Jednym z tego typu preparatów są ampułki Ducray Anastim. Pobudzają wzrost włosów i jednocześnie wzmacniają je.

Ducray Anastim – Działanie

Ducray Anastim to ampułki, które dostarczają włosom substancje skutecznie hamujące wypadanie włosów, a także przyczyniające się do ich wzrostu i wzmocnienia. Zawarta w nich biotyna stymuluje syntezę białek keratyny włosa. Preparat ten jest bogaty w takie składniki jak Nikotynian tokoferolu i GP4G, dzięki czemu mikrokrążenie skóry głowy ulega pobudzeniu, a wszystkie substancje czynne, które są niezbędne do metabolizmu cebulek, wchłaniają się zdecydowanie łatwiej i szybciej. Tym właśnie sposobem preparat sprawia, że wypadanie włosów spowalnia się, a z biegiem czasu całkiem ustępuje. Ponadto dochodzi do wzrostu włosów oraz ich wzmocnienia.

Ducray Anastim – Dawkowanie i Sposób Użycia

Ampułki Ducray Anastim należy stosować 2 razy w tygodniu po pół ampułki. Zaleca się stosowanie w godzinach wieczornych. Aplikację powinno się wykonać poprzez wmasowanie produktu w skórę głowy. W tym momencie dobrze jest wykonać masaż głowy, co pobudzi krążenie krwi, a także ułatwi wchłanianie się preparatu. W jednym opakowaniu można znaleźć 8 ampułek, co wystarcza na 3 miesiące regularnego stosowania. Trzeba koniecznie podkreślić, że produkt ten nie przetłuszcza włosów, ma delikatny zapach, co też jest jego zaletą.

Ducray Anastim – Opinie

Opinie o ampułkach Ducray Anastim można znaleźć bez większego problemu. Są pozytywne i negatywne, jak to zwykle bywa przy wypowiadaniu się na temat różnych produktów. Jednak wielu internautów chwali ten preparat, podkreślając, że pomógł w odbudowie włosów i przyczynił się do ich wzrostu. Tylko niektórzy narzekają na czasochłonne stosowanie ampułek i wspominają, że woleliby łykać tabletki. Nie wszyscy są zadowoleni z efektów, czasem uznając je za zbyt słabe. Jeżeli wobec tego nie ma stuprocentowego zadowolenia konsumentów, to może lepiej rozejrzeć się za czymś innym?

Profolan – Gwarancja Najwyższej Jakości! Gwarancja Skuteczności!

Profolan to jeden z tych preparatów na porost włosów, który w Stanach Zjednoczonych jest numerem jeden. Pierwsze miejsce w niejednym rankingu świadczy również o tym, że jest najlepszy. Produkt ten stymuluje porost włosów, a także wzmacnia naturalny kolor. Dzięki temu włosy są nie tylko zdrowe i mocne, ale również i przede wszystkim bardzo ładne. Preparat stanowi blokadę DHT. To całkiem naturalna formuła w kapsułkach, co gwarantuje wygodne stosowanie i szybkie działanie. Jeżeli nadal się zastanawiasz nad preparatem na porost włosów, wybierz najlepszy. Wybierz Profolan!

Rate this post