Ducray Elution – Aktywna Ochrona dla Włosów

Ducray Elution – Aktywna Ochrona dla Włosów

5 września 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

 

Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ważne jest to, aby dbać o włosy regularnie i chronić je na wszystkie możliwe sposoby. Kiedy zaczną wyraźnie wypadać, nie będzie już odwrotu. Wówczas zwykły kosmetyk nie wystarczy. Będzie trzeba sięgać po wyspecjalizowane preparaty. Czy wobec tego warto stosować Ducray Elution – szampon pielęgnacyjny do włosów?

Ducray Elution – Działanie

Szampon Ducray Elution zawiera przede wszystkim glukonian cynku, a także łagodną bazę oczyszczającą. Taki skład sprawia, że produkt ten z łatwością utrzymuje naturalną równowagę skóry głowy. Z kolei równowaga ta ma wpływ na poprawę kondycji włosów. Co więcej, nadaje im objętości i zapewnia połysk.

Ducray Elution to szampon dermatologiczny, a nie zwykły kosmetyk do pielęgnacji włosów. Dlatego też producent zaleca stosowanie go w ramach kontynuacji kuracji pielęgnujących do włosów. Chodzi tu przede wszystkim o kuracje przeciwłupieżowe, ponieważ skóra głowy wówczas jest bardzo wrażliwa i przede wszystkim potrzebuje ukojenia. Warto również stosować jakiś dobry specyfik, aby ochronić włosy przed ryzykiem nawrotów. Takim specyfikiem może być właśnie Ducray Elution. Nawet sam producent podkreśla, że szampon ten jest przeznaczony do wrażliwej skóry głowy z tendencją do łupieżu. Produkt jest dobrze tolerowany, nie zauważono negatywnego działania.

Warto nadmienić, iż produkt ten został przebadany dermatologicznie. Co za tym idzie, wszystko wskazuje na to, że szampon jest bezpieczny dla tych, którzy decydują się na stosowanie. Nadaje się zarówno dla kobiet, jak też dla mężczyzn.

Sposób Stosowania Ducray Elution

Stosowanie szamponu Ducray Elution jest bardzo proste i wygodne. Trzeba w pierwszej kolejności zmoczyć włosy i delikatnie wsmarować w skórę głowy. Po wykonaniu danej czynności należy spłukać szampon. Następnie czynność tę trzeba powtórzyć, ale tym razem już pozostawić szampon na włosach na kilka minut. Stosować go należy tak często, jak zdaniem stosującego jest mu to potrzebne. Czyli nie ma tu ścisłych zaleceń producenta w tym zakresie.

Postaw na Jakość. Wybierz Profolan!

Z powyższego wynika, że Ducray Elution to szampon, który chyba jednak lepiej działa na problemy z łupieżem, niż na wypadające włosy. W związku z tym osoby, które chcą wzmocnić swoje włosy i przyczynić się do ich wzrostu, powinny rozpocząć stosowanie czegoś lepszego. Sprawdzonym produktem, uwzględnianym w rankingach jest Profolan. To tabletki, które wzmacniają włosy, pobudzają wzrost nowych, nadają kolorytu włosom i jednocześnie wzmacniają mieszki włosowe. Kapsułki są łatwe w zastosowaniu, a po upływie trzech miesięcy zmiany są niemalże nie do opisania. Jeżeli więc szukasz sprawdzonego specyfiku, wybierz bezpieczne tabletki o zupełnie naturalnym, a co za tym idzie bezpiecznym składzie.

Rate this post