Rate this post

 

Regularne wypadanie włosów może z czasem przyczynić się do poważnego problemu zwanego łysieniem. Przyczyny mogą być różne – stres, leki, stosowanie kosmetyków do stylizacji włosów i inne. Niektórzy borykają się z łysieniem androgenowym. Czy jest jakiś skuteczny sposób na rozwiązanie tego problemu? Takie pytanie zadaje sobie coraz większa liczba osób. Może tym sposobem jest Ducray Neoptide – Spray. Możliwe też, że są jeszcze inne preparaty równie dobre lub jeszcze lepsze.

Ducray Neoptide – Opis

Ducray Neoptide to płyn, który jest polecany osobom mającym problem z wypadającymi włosami. Produkt ten działa na mieszek włosowy i jednocześnie stymuluje fazę wzrostu włosów. Co najważniejsze, hamuje nadmierne ich wypadanie. W pierwszej kolejności dochodzi do poprawy mikrokrążenia skóry głowy. Dopiero później można zauważyć odżywienie i zagęszczenie włosów. Trzeba również podkreślić, że codzienne stosowanie tego preparatu w żaden sposób nie przetłuszcza włosów. Lekka konsystencja sprawia, że spray szybko się wchłania.

Ducray Neoptide – Sposób Użycia

Produkt ten należy rozprowadzić na skórze głowy raz dziennie, najlepiej wieczorem. Po tym trzeba wykonać masaż skóry, doprowadzając w ten sposób do całkowitego wchłonięcia się preparatu. To zwiększa skuteczność kuracji. WAŻNE! Nie można spłukiwać rozprowadzonego produktu. Nie powinno się myć włosów co najmniej przez 2 godziny. Kuracja powinna trwać 3 miesiące. Ducray Neoptide jest dostępny w sprayu. Jedna butelka wystarcza na miesiąc stosowania. Dla lepszego efektu zaleca się stosowanie dodatkowego szamponu stymulującego wzrost włosów.

Ducray Neoptide – Opinie

Opinie o Ducray Neoptide są dość pozytywne. Szczególnie osoby z małymi problemami dobrze wypowiadają się o danym specyfiku. Twierdzą, że spełnia ich oczekiwania. Ci, którzy na wypadające włosy narzekają od dłuższego czasu, nie są do końca usatysfakcjonowani z działania tego produktu. Wielu skarży się na potrzebę długotrwałego stosowania. Chodzi im o to, że trzeba rozpryskać preparat, wmasować w skórę, nie można go zmywać i do tego jeszcze lepiej dodatkowo stosować szampon. Nie wszyscy mają na to czas. Właśnie stąd nasza propozycja, a jest nią Profolan – preparat hamujący wypadanie włosów i stymulujący ich wzrost.

Profolan – Gwarantuje Skuteczne Działanie

Czym wyróżnia się Profolan? Naturalnym składem, skutecznym działaniem, wygodnym zastosowaniem i atrakcyjną ceną. W gruncie rzeczy to bardzo dobry produkt na porost włosów, bo stymuluje ich wzrost, wzmacnia mieszki włosowe i kolor włosów. Zapewnia blokadę DHT.

Wciąż zastanawiasz się co wybrać – Ducray Neoptide czy Profolan? Jeżeli zależy Ci na szybkich i satysfakcjonujących efektach, postaw na drugi produkt. Poprawi stan Twoich włosów i przede wszystkim pobudzi je do wzrostu. Szybko odzyskasz bujną fryzurę i atrakcyjny wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here