ÉleverLash

ÉleverLash

25 maja 2020 0 przez PostawNaSiebie.pl

ÉleverLash – tajemnica pięknych brwi

Piękny makijaż może zdziałać cuda i odmienić naszą twarz całkowicie. W social mediach możemy znaleźć dokładne instrukcje jak wykonać profesjonalny makijaż, aby nadać naszej twarzy całkiem inne rysy niż posiadamy. Bardzo ważnym elementem w każdym makijażu są brwi. I brwią również możemy nadać kształt taki jaki chcemy, ale niestety jest to bardzo czasochłonne.

Stworzenie perfekcyjnych brwi to nie lada wyzwanie, a co więcej wymaga od nas sporych umiejętności. Niestety nie każda z nas takie umiejętności posiada czy też ma czas, aby codziennie rano przed pracą poświęcić, aż tyle czasu, aby odpowiednie brwi namalować, dlatego też praktycznie każda kobieta marzy o pięknych, naturalnych i gęstych brwiach. Niestety wieloletnia depilacja, henna nasze brwi zwyczajnie osłabia. Bardzo często zła depilacja u kosmetyczki prowadzi do asymetrii brwi, której przez lata nie jesteśmy w stanie się pozbyć. Wiele kobiet decyduje się też na permanentny makijaż brwi, ale jak wiemy spora liczba kobiet wychodzi bardzo niezadowolona z ostatecznych efektów, z którymi musi się zmagać nawet do 5 lat.

Na rynku kosmetycznym jest wiele produktów, które obiecują poprawę stanu naszych brwi. Niestety w większości przypadków, poprawy jest chwilowa, albo nie ma jej w ogóle. I właśnie dlatego naszą uwagę przykuł całkiem nowy produkt – ÉleverLash. Czym różni się ÉleverLash od innych produktów dostępnych na rynku? Przede wszystkim skutecznością, która została potwierdzana przez badania kliniczne, ale również przez szereg konsumentek, które są zachwycone działaniem ÉleverLash. Skuteczność to jedno, ale najważniejsze jest również to, że ÉleverLash jest w 100% bezpieczne dla naszej skóry i oczów. Nie zawiera niebezpiecznych sterydów oraz alergenów, które są najczęściej dodawane do tego typu produktów.

 

ÉleverLash – skład

ÉleverLash

ÉleverLash

Największym problemem kobiet, które decydują się na zakup produktów na poprawę stanu brwi, są późniejsze komplikacje dermatologiczne. Jak wspominaliśmy wcześniej, praktycznie wszystkie środki, które mają odżywiać nasze brwi zawierają w swoim składzie niebezpieczne substancje typu sterydy czy alergeny, które w konsekwencji mogą bardzo podrażnić okolice oka.

EleverLash jest w pełni naturalny. Nie posiada w swoim składzie nic, co by nawet przy intensywnym stosowaniu mogło zagrozić naszej skórze. Każdy składnik zawarty w ÉleverLash jest kontrolowanym na każdym etapie produkcji: od uprawy, po tworzenie receptury, gdzie składniki poddawane są rygorystycznym testom i badaniom, a kończąc na sprzedaży. W związku z czym nie musimy się obawiać, że trafia do nas produkt nieprzebadany i niebezpieczny.

 

ÉleverLash – efekty działania

Stosowanie ÉleverLash nie jest skomplikowane. Specjalnym aplikatorem, najlepiej wieczorem po dokładnym zmyciu makijażu nakładany ÉleverLash na brwi oraz okolice, w których chcemy, aby brwi zaczęły rosnąć. Musimy tylko pamiętać, aby używać go systematycznie, bo dzięki temu aktywne składniki, które są zawarte w ÉleverLash, będą pobudzać nasze cebulki włosa, dzięki czemu nasze brwi staną się gęstsze, ich kondycja znacznie się poprawi, będą bardziej elastyczne i odporniejsze na uszkodzenia. Cała kuracja w zależności od kondycji naszych brwi trwa maksymalnie kilka tygodni i w tym czasie nawet bardzo cienkie i osłabione brwi wzmacniają się, nabierają gęstości i są bardziej wyraziste. Po zakończonej kuracji ÉleverLash stosujemy już profilaktycznie 2-3 razy w tygodniu.

Co zyskujemy stosując EleverLash:

  • Gęstość
  • Wyrazistość
  • Poprawa kondycji

Z racji tego, że ÉleverLash jest w pełni bezpieczny może go stosować każdy, bez względu na wadę wzroku, sztuczne rzęsy czy różnego rodzaju alergię. ÉleverLash mogą stosować również osoby z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą. Jak już wcześniej wspominaliśmy ÉleverLash najlepiej nakładać na oczyszczone brwi i skórę, dlatego najlepiej robić to wieczorem po zmyciu makijażu. Z przyczyn nie wystarczających badań nie zaleca się tylko stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 

ÉleverLash – opinie

Zarówno badania kliniczne jak i szereg konsumentek potwierdziła skuteczność ÉleverLash. Nasze redakcyjne koleżanki z wielką chęcią przystąpiły do testowania EleverLash. I wszystkie były zachwycone spektakularnymi efektami działania. Poniżej przedstawiamy opinie wyszukane w internecie:

„Mam bardzo delikatne i jasne brwi, praktycznie niewidoczne. Bardzo dużo czasu zajmowało mi narysowanie ich, aby wyglądały naturalnie. Potrafiłam spędzić godzinę przed lustrem, aby osiągnąć zadowalający efekt. Długo myślałam nad makijażem permanentnym, ale bałam się bardzo, że efekt końcowy nie będzie mi się podobał i przez kilka lat będę musiała takie brwi oglądać codziennie w lustrze. Stosowałam różne kuracje wzmacniające, ale one w żaden sposób nie przynosiły pożądanego efektu, moich brwi nadal nie było widać i były bardzo rzadkie. Koleżanka na urodziny podarowała mi ÉleverLash. Stwierdziłam, że co mi szkodzi spróbować. Codziennie wieczorem nakładałam ÉleverLash. Nie mogłam się nadziwić jak po kilku tygodniach moje brwi wyglądały jak po profesjonalnym makijażu. Gęste, wyraziste, wzmocnione. Na chwile obecną nie muszę ich malować w ogóle, nie ma takiej potrzeby. Są naturalne i piękne. Polecam.”

„Mam bardzo wrażliwą i delikatną skórę. Większość produktów kosmetycznych mnie powoduje u mnie alergię, dlatego bardzo ciężko było mi znaleźć odżywkę, która pomoże moim brwią, ale nie zaszkodzi mojej skórze. I w końcu znalazłam. Taki właśnie jest EleverLash. Skuteczny, ale bezpieczny dla skóry. Zdecydowanie polecam.”

„Przez lata depilacji brwi na tzn. kreseczkę nie byłam w stanie wrócić do normalnego kształtu brwi. Henna czy też permanentny makijaż nie wchodził w rachubę. Szukałam produktu, który pozwoli odzyskać moim brwią naturalny kształt. ÉleverLash poleciła mi kosmetyczka. Na początku nie byłam w pełni przekona, ale tak bardzo pragnęłam odzyskać naturalny kształt brwi, że kupiłam od razu dwie kurację. Po 10 tygodniach stosowania, mam piękny i naturalny kształt brwi, a nie znienawidzone „kreseczki”. Aplikując ÉleverLash w miejsca, gdzie chciałam, aby brwi odrosły, one po prostu odrosły.

 

ÉleverLash – gdzie kupić?

Najbezpieczniejsza forma zakupy to strona producenta, gdyż tylko tam mamy pewność, że kupujemy oryginalny produkt, a nie podróbkę, które już udało nam się spotkać na innych stronach. Poniżej znajduje się link, gdzie możemy bezpiecznie dokonać zakupu u producenta. Dla naszych zagorzałych czytelniczek mamy też atrakcyjny rabat, który udało nam się wywalczyć dla was:

ÉleverLash

Kup teraz ÉleverLash z rabatem 50%
Promocja ważna do: 13.08.2022 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.

 

5/5 - (1 vote)