Erekton Fast – działanie, opinie, przeciwskazania, skutki uboczne

Erekton Fast – działanie, opinie, przeciwskazania, skutki uboczne

16 listopada 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

Erekton Fast – na lepszą erekcję. Jak działa? Gdzie kupić?

Wielu mężczyzn poszukuje preparatu na problemy z erekcją, którego nie musieliby łykać regularnie, a tylko wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Dla nich wyprodukowano preparat Erekton Fast.

Skład i działanie Erekton Fast

Erekton Fast posiada rozbudowany skład, który ma działanie wielotorowe. Poprawia krążenie, stymuluje spermatogenezę, pobudza popęd płciowy, przyspiesza regenerację komórek, zapewnia lepszą erekcję. Składniki Erekton Fast:

 • Jabłczan L-cytruliny. Substancja ma działanie podobne do l-argininy, ułatwia tworzenie i transport tlenku azotu oraz poprawia krążenie krwi.
 • Żeń-szeń koreański. Ekstrakt z tej rośliny podkręca pokłady energii, dostarcza mnóstwo witamin i minerałów, ale przede wszystkim stymuluje wydzielanie testosteronu.
 • Chlorowodorek l-argininy. Sprawia, że rozszerzają się naczynia krwionośne i zwiększa się przepływ krwi do członka, która zatrzymuje się tam w czasie erekcji.
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego. Jego działanie to lepsze ukrwienie narządów płciowych oraz zwiększenie popędu seksualnego. Usprawnia także wchłanianie innych substancji.
 • Kwas pantotenowy. Stymuluje syntezę i metabolizm testosteronu.
 • Selen i cynk. To dwa kluczowe dla erekcji minerały, ich niedobór jest najczęstszym powodem problemów z męskimi funkcjami seksualnymi.

Erekton Fast – cena i gdzie kupić? Jak stosować?

Preparat służy do stosowanie doraźnego. Należy zażyć 4 tabletki na około 45 minut przed stosunkiem. Erekton Fast jest dostępny bez recepty w wielu aptekach internetowych i stacjonarnych, koszt jednego opakowania to około 27-35 zł.

Gwarancja erekcji – Eron Plus

Trudno planować seks na godzinę, tak, żeby akurat mogły zadziałać środki doraźne. Eron Plus to zdecydowanie lepsza propozycja i gwarancja, że zawsze staniesz na wysokości zadania. Dodatkowo możesz wspomóc się przed samym stosunkiem preparatem Eron Plus Before.

Jaki skład ma Eron Plus? Działanie i opinie.

Preparat jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, ponieważ zawiera same naturalne składniki. Znacznie poprawia jakość erekcji, wpływa na elastyczność członka, poprawia ukrwienie, a dodatkowo sprawia, że zwiększa on swoją objętość i długość.

Ta wysoka skuteczność tkwi w pieczołowicie dobranym składzie, opracowanym w USA:

 • Buzdyganek naziemny. Ma niebagatelny wpływ na poprawę męskiej witalności, libido oraz żywotność plemników, a to wszystko dzięki zwiększaniu poziomu testosteronu.
 • Korzeń Maca. Znany od wieków stymulator męskiego libido.
 • Kozieradka pospolita. Skutecznie podnosi poziom testosteronu i poprawia pracę układu krwionośnego oraz libido.
 • Żeń-szeń koreański. Znacznie podnosi poziom energii, wigor seksualny, ma także wpływ na lepszą jakość erekcji.
 • L-arginina. Aminokwas kluczowy dla całego organizmu, a głównie dla ukrwienia i transportu krwi do narządów płciowych, co zapewnia świetną erekcję.
 • Witaminy i minerały. Głównie to witamina E i B6 oraz cynk. Ten kompleks dba o męskie funkcje seksualne.

Dzięki temu składowi erekcja trwa tak długo, jak długo na mężczyznę działają bodźce seksualne i dlatego aż 85% mężczyzn, którzy stosowali Eron Plus opiniuje go pozytywnie i poleca innym.

Eron Plus – ceny, gdzie kupić?

Preparat jest dostępny w sklepach internetowych, a najkorzystniejszą cenę można znaleźć na stronie producenta. Koszt jednego opakowania to 180 zł, ale zakup kilku opakowań naraz obejmuje bardzo korzystna promocja.

Rate this post