HeartTonus [2020] Kolejne Oszustwo?!

HeartTonus [2020] Kolejne Oszustwo?!

6 grudnia 2019 0 przez PostawNaSiebie.pl

Nieczystości pochodzące z żył mogą wywoływać następujące choroby:

  • Miażdżyca. Naczynia krwionośne przestają dobrze funkcjonować: małe naczynia zatykają się kompletnie, a w głównych gromadzą się znaczące złogi cholesterolu.
  • Choroba niedokrwienna serca. Wywołuje ją niedobór krwi w naczyniach wieńcowych, co z kolei następuje w wyniku oddziaływania nieczystości w naczyniach.

Spis Treści

HeartTonus Cena -50%

  • Zawał. Zanieczyszczenia z krwi, trafiające do tkanki mózgowej, powodują śmierć zakończeń nerwowych, co prowadzi do utracenia ich funkcji.
  • Nadciśnienie. Nieczystości pochodzące z naczyń krwionośnych wywołują zwężanie światła żył i zwiększają ciśnienie krwi.
  • Żylaki. Powstają wewnątrz organizmu, nie tylko w okolicach nóg (co szczególnie doskwiera kobietom). Konsekwencją rozszerzania się żył są hemoroidy.
  • Zakrzepica żylna i naczyniowa. Złogi zanieczyszczeń w naczyniach krwionośnych powodują formowanie się zakrzepów, czego efektem jest obumieranie tkanek naczyń, a to może prowadzić również do obumarcia całych grup komórek organizmu. Jeżeli zakrzep przedostanie się do krwiobiegu, może nastąpić zablokowanie naczyń krwionośnych serca, a w efekcie zawał, który w 70% przypadków kończy się śmiercią pacjenta.

HeartTonus

Kup teraz HeartTonus z rabatem 50%
Promocja ważna do: 25.09.2021 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.