Jak Działa Finasteryd

Jak Działa Finasteryd

5 września 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

 

Finasteryd to lek, który jest substancją czynną, hamującą aktywność enzymu mającego wpływ na mieszki włosowe w skórze głowy. Preparat ten powstrzymuje wypadanie włosów spowodowanego łysieniem dziedzicznym. Lek o tej nazwie można zamówić głównie w internecie, w niektórych aptekach. Preparat ten jest przepisywany w leczeniu łysienia androgenowego, którego doświadczają głównie mężczyźni. Finasteryd sprawia, że włosy na początku przestają wypadać, a następnie w miejscach, w których ich nie ma, wyrastają nowe. Takie działanie produktu motywuje wielu mężczyzn do regularnego stosowania danego specyfiku.

Jak Stosować Finasteryd, By Działał Skutecznie?

Skuteczne działanie produktu o nazwie Finasteryd jest możliwe tylko wtedy, kiedy jest stosowany regularnie i przede wszystkim zgodnie z zaleceniami producenta. W przeciwnym razie efekty są mizerne, a czasem nie ma ich w ogóle. Producent zaleca, aby 1 mg leku łykać w całości, popijając wodą. Powinno się przyjmować go w czasie posiłku albo też między posiłkami. Efekty działania produktu nie są widoczne od razu, od zażycia pierwszej dawki. Widać je dopiero po pewnym czasie. Zwykle trzeba stosować preparat trzy lub nawet sześć miesięcy, aby ujrzeć zmiany. Jeżeli okaże się, że lek faktycznie działa, to powinno się stosować go przez dłuższy czas. Osoba, która zdecyduje się na odstawienie leku, musi liczyć się z tym, że włosy ponownie zaczną wypadać. Preparat należy przyjmować maksymalnie raz na dobę.

Finasteryd – Działanie Niepożądane

Lek Finasteryd to nie tylko same korzyści. Może przyczynić się do skutków ubocznych. O niewłaściwym czy niepożądanym działaniu można mówić długo, ale tak naprawdę warto ograniczyć się do tego, co najważniejsze. Zdarza się, że lek ten prowadzi do zmniejszenia popędu płciowego. Czasem wpływa na zaburzenia erekcji. Powoduje zaburzenia wytrysku, a w tym utrudnia osiągnięcie orgazmu. Stosowanie danego preparatu może także doprowadzić do bolesności jąder, bardzo nieprzyjemnego uczucia. Niekiedy mężczyźni doświadczają też bólu i powiększenia piersi.

Kiedy Nie Stosować Finasteryd?

Tak jak w przypadku różnych innych leków, są przypadki i sytuacje, kiedy nie powinno się stosować Finasteryd. Na przykład z preparatu powinni zrezygnować ci, którzy są uczuleni na jego składniki. Po lek ten nie mogą sięgać osoby, które stosują inne leki z grupy inhibitorów 5-alfa-reduktazy. Lek zdecydowanie odradza się mężczyznom, którzy w najbliższym czasie planują starać się o dziecko.

UWAGA! Preparatu nie powinny dotykać kobiety w ciąży. Już nie chodzi o stosowanie, ale o sam kontakt. Substancja czynna znajdująca się w leku może przyczynić się do poważnych wad rozwoju płodu płci męskiej. Mężczyźni, którzy decydują się na leczenie tym produktem, powinni stosować prezerwatywę, ponieważ lek ten przenika do nasienia.

Rekomendujemy Tabletki Profolan!

Profolan to wysokiej jakości suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą powstrzymać łysienie.

 Dlaczego warto stosować Profolan?

– skutecznie blokuje DHT, dzięki temu zapobiegają miniaturyzacji mieszków włosowych

– aktywnie składniki zatrzymują łysienie oraz stymulują ich porost,

– produkt charakteryzuję się skutecznością na poziomie 95%,

– jest naturalny i nie wywołuje skutków ubocznych.

Profolan to zdecydowanie najlepsze tabletki przeciw łysieniu. Preparat zawiera opatentowną formułę, która zyskała zaufanie wielu mężczyzn na całym świecie!

Rate this post