Kapsułki CGA800 z kwasem chlorogenowym – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Czego oczekujesz, kupując suplement na odchudzanie? Szybkich i wyraźnych efektów, bez zagrożenia skutkami ubocznymi. Takie właśnie są kapsułki CGA800 z kwasem chlorogenowym.

 

Czym jest Kwas Chlorogenowy CGA800?

Kwas chlorogenowy jest estrem kwasu kawowego i chinowego, naturalnie występującym w roślinach zielonych. Jest silnym antyoksydantem, zawiera sporo polifenoli, ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne. Najwięcej zawierają go karczochy, pokrzywa, głóg, bluszcz pospolity i zielona kawa. Ta ostatnia jest najczęściej wykorzystywana do pozyskiwania kwasu chlorogenowego, ponieważ ma wiele innych, korzystnych dla naszego zdrowia właściwości. I właśnie dlatego CGA800 to kapsułki na bazie zielonej kawy uważane są za najskuteczniejsze źródło kwasu chlorogenowego.

CGA800 i kwas chlorogenowy-jak wpływa na odchudzanie?

Wiemy już jak wiele dobrych właściwości ma zielona kawa i drzemiący w niej kwas chlorogenowy. A jak działa na odchudzanie? Przede wszystkim obniża wchłanianie cukrów, głównych winowajców otłuszczania organizmu. Mechanizm blokujący wchłanianie kolejnych nadmiernych dostaw cukrów pozwala na spalanie tych już posiadanych, a to już prosta droga do schudnięcia. Co ciekawe, jest to proces bierny, czyli nie wymaga żadnej aktywności fizycznej. CGA800 dzięki działaniu kwasu przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. Oczywiście wprowadzając dietę i sport można schudnąć jeszcze więcej.

Wyniki działania CGA800

Jedne z badań przeprowadzonych nad właściwościami CGA800 miały miejsce w Stanach Zjednoczonych, na Uniwersytecie Scranton. Grupa badanych, 8 kobiet i 8 mężczyzn, przyjmowała kapsułki przez 42 dni. Okazało się, że odnotowano u nich utratę wagi o 10,5% masy ciała, a o 15,8% zmalała zawartość tkanki tłuszczowej w ogólnym składzie masy ciała. Podczas badania nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych.

Dla kogo jest CGA800?

Oczywiście jest dla każdej dorosłej osoby, która chce zgubić nadmierne kilogramy. Ograniczenie stanowi jedynie okres ciąży i karmienia piersią, kiedy to kobieta nie powinna przyjmować takich specyfików.

Preparat CGA800 zalecany jest także dla osób z chorobami insulozależnymi. Chodzi o cukrzycę typu 2 oraz insulinooporność, gdzie problemem jest wchłanianie nadmiernej ilości cukru. Kwas chlorogenowy z powodzeniem hamuje ten proces, minimalizuje objawy i sprawia, że osoby z tymi przypadłościami również mogą schudnąć.

Wcześniej przytoczone wyniki badań, a także obecna praktyka i opinie osób, które stosowały preparat CGA800, pozwalają stwierdzić, że preparat nie powoduje żadnych działań niepożądanych. Nie zaleca się stosowania go u dzieci i młodzieży, chociażby ze względu na dużą zawartość kofeiny, natomiast dorośli mogą go bezpiecznie zażywać. To produkt w 100% naturalny.

Dawkowanie, ceny, dostępność

Preparat CGA 800 należy zażywać dwa razy dziennie po jednej tabletce, najlepiej podczas posiłków. Specyfik można kupić w licznych sklepach internetowych lub na Allegro. Opakowanie zawiera 180 kapsułek, a jego koszt waha się w granicach 50-70 zł.

Lepsze efekty odchudzania z African Mango

Chcąc uzyskać widoczne efekty odchudzania w krótkim terminie i bez wyrzeczeń, warto zaufać dobremu suplementowi, który cieszy się dobrymi opiniami. Takiemu, który działa odchudzająco, ale także dba o organizm, np. African Mango.

Unikatowy skład – odchudza i jednocześnie odżywia

Główny bohater kapsułek to ekstrakt z afrykańskiego mango, który od niedawna jest hitem wśród substancji odchudzających. Naukowcy dowiedli, że ma duży wpływ na zmniejszanie ilości tkanki tłuszczowej, a dodatkowo obniża poziom glukozy i cholesterolu.

Po za nim w składzie African Mango znajdują się: polifenole, aminokwasy, kwasy omega 3 i 6, potas, miedź, prowitamina A, witaminy z grupy B oraz witaminy A, E i C. Te wszystkie składniki zapobiegają naszemu osłabieniu w wyniku prowadzenia diety i treningów, dodają nam siły i witalności.

Efekty zażywania African Mango

Z praktyki wynika, że osoby które ukończyły kilkumiesięczną kurację odnotowały spadek wagi o około 15 kg. Pierwsze wyraźne efekty widoczne są po dwóch miesiącach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here