Keto Guru [-50%] Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Keto Guru [-50%] Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

22 maja 2019 0 przez PostawNaSiebie.pl
Postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – schudnąć przed wakacjami i napisać świetny artykuł. Więc, co to ta dieta ketogeniczna?
To dieta nisko węglowodanowa, w której spożywa się duże ilości tłuszczów i niewielkie ilości białka. W skrócie – można jeść swoje ulubione, przepyszne potrawy! Ale żadnych słodyczy, ciast i ziemniaków. Fast-food staje się wrogiem numer jeden. Ale można jeść mnóstwo mięsa, którym zaczynasz się brzydzić już trzeciego dnia diety.
Węglowodany to energia dla twojego organizmu. Gdy zaczyna ich brakować, ciało spala tłuszcz, by zdobyć siły do życia. To stan ketozy. Struktury białkowe pozostają nietknięte, dlatego zachowujesz mięśnie. A jakie były moje doświadczenia?
Przestałam jeść słodycze i bułki.
W mojej diecie było mięso, ser, serek wiejski, trochę warzyw i jaj. Wygląda nieźle, ale już po 3 dniach zaczęłam odczuwać konsekwencje odstawienia węglowodanów.
Rano trudno mi było wstać z łóżka. W ogóle nie miałam energii. Nawet mój mózg pracował wolniej niż kiedykolwiek.
W tydzień schudłam 4,5 kg, więc efekty były niezłe. Ale pojawiły się problemy z nerkami. Po prostu nie były w stanie przetworzyć dużej ilości białek, które jadłam zamiast węgli. Bardzo się przestraszyłam i postanowiłam skończyć z tą dietą.
Za miesiąc miałam mieć gotowy artykuł, a mój eksperyment zakończył się porażką. Żeby wyjść z tej sytuacji obronną ręką, zadzwoniłam do znajomej dietetyczki. Powiedziała mi o produkcie, dzięki któremu można było darować sobie usuwanie węgli z diety.
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że mój eksperyment zakończył się sukcesem. Schudłam i odświeżyłam garderobę. Teraz noszę obcisłe sukienki, spodnie, mini spódniczki, bo nowa figura mi na to pozwala. A zanim przyjdzie lato, schudnę jeszcze bardziej.
Tym, którzy próbują schudnąć na diecie ketogenicznej, albo tylko o tym myślą, zdecydowanie polecam Keto Guru. Efekt będzie bardziej zauważalny, a twoje ciało zdrowsze. Ale uważajcie, by nie przesadzić, bo organizm może przestawić się na spalanie tylko tłuszczów i w efekcie zachorujecie na anoreksję. Powodzenia i wszystkim życzę szczupłej sylwetki!

Keto Guru

Kup teraz Keto Guru z rabatem 50%
Promocja ważna do: 13.08.2022 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.
4.6/5 - (9 votes)