MascuRing – Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

MascuRing – Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

25 lipca 2019 0 przez PostawNaSiebie.pl

MascuRing – opinia o pierścieniu erekcyjnym

Polacy coraz częściej są narażeni na brak snu, nieodpowiednią dietę i ciągły stres. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę z zależności, jaka może zrujnować życie erotyczne niejednego faceta. Za wzrost naszego libido i możliwości seksualnych odpowiedzialna jest ta sama struktura mózgu, która trwale wiąże się ze stresem. Jaki jest tego efekt? Im więcej stresu pojawia się w Twoim życiu, tym rzadziej możesz korzystać z przyjemności, jaką jest długi seks z Twoją ukochaną! 

Możesz oczywiście przerzucić odpowiedzialność za krótki stosunek na słaby dzień. Jednak sam dobrze wiesz, że taka sytuacja zdarzyła się już wielokrotnie. Czy możliwe jest odnalezienie sposobu na przedłużenie erekcji bez zatruwania swojego organizmu kolejnymi tabletkami i suplementami diety? MascuRing to alternatywa w postaci produktu, który uratował wiele związków i romansów. 

MascuRing – co to jest? 

Mamy dobrą wiadomość. To nie kolejny suplement diety, który może podrażnić Twój układ pokarmowy i uczulać ze względu na obecność alergenów. MascuRing nie jest też kremem, którego stosowanie dla wielu facetów jest pracochłonne i wstydliwe. Twórcy nareszcie poszli z duchem czasu i wykorzystali nowoczesne metody. Dzięki temu, powstała opaska erekcyjna MascuRing. Produkt jest wykonany z silikonu, a jego systematyczne stosowanie pozwala na lepsze ukrwienie członka. Tym samym, Twój stosunek seksualny jest dłuższy i pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu satysfakcji przez obydwie strony. 

Nie znam kobiety, która nie marzyłaby o seksie z pewnym siebie facetem. Niestety problemy z erekcją i długością stosunku nie sprzyjają dobrej opinii na własny temat. Partnerka od razu zauważy, że jest coś nie tak. Aż strach pomyśleć, co stanie się, kiedy odbierze Twoje zachowanie jako przejaw braku jej atrakcyjności, czy wewnętrznych wątpliwości co do Waszej wspólnej przyszłości. MascuRing wykazuje działanie, które pozwala na uzyskanie twardszego członka. W ten sposób przyjemność, jaką odczuwa para osiąga wyżyny swoich możliwości. W dodatku, poziom ekscytacji zostaje podtrzymany na dłużej ze względu na wydłużenie czasu trwania erekcji. 

MascuRing to ring magnetyczny na penisa. Jest unikalnym pierścieniem, za sprawą którego, erekcje trwają dłużej i są zdecydowanie mocniejsze. Produkt pozostaje bezpieczny ze względu na jego prosty skład. Został wykonany wyłącznie z przebadanego silikonu oraz magnesów.

MascuRing Cena -50%

Jak działa pierścień erekcyjny? 

Działanie pierścienia nie jest skomplikowane. Polega na wykorzystaniu mocy 5 magnesów, które są umieszczone w ściśle określonych miejscach. Dzięki nim, następuje stopniowe zwiększenie przepływu krwi do penisa. Założenie MascuRing skutkuje zahamowaniem procesów, które mogłyby dopuścić do odpływu krwi z ciał jamistych. Dzięki temu, odzyskasz pełną kontrolę nad swoją erekcją, która jest długa i bardzo przyjemna!  

MascuRing – kto może skorzystać? 

MascuRing to rozwiązanie, które jest dedykowane dla mężczyzn oraz ich partnerek. 

Dzięki takiemu prezentowi, skorzystacie na niego oboje. Silne i długie erekcje to marzenie każdej pary. Moment wytrysku również zostaje rozciągnięty w czasie przez działalność MascuRing. Jeśli do tej pory, miałeś problemy z zaburzeniami wzwodu to nie ma się czego wstydzić. Warto jednak zrobić coś w kierunku, który pozwoli Ci sobie ulżyć. 

MascuRing – efekty stosowania

Działanie pierścienia pozwala czerpać wielotorowe korzyści. Przede wszystkim, MascuRing umożliwia dopływ krwi do ciał jamistych. Następnie, następuje zamknięcie odpływów na czas wzwodu. Dzięki temu, produkt choć sam nie wywołuje erekcji jest w stanie długotrwale ją utrzymać. Pierścień nakłada się na podstawę penisa. W chwili podniecenia, krew dociera do członka w znacznie większej ilości przez co prącie staje się większe. 

Ciała jamiste umożliwiają wywieranie ciśnienia na żyły, czego konsekwencją jest zablokowanie odpływu krwi. W tym momencie, następuje napięcie włókien mięśniowych, czego skutkiem pozostaje właśnie erekcja i pionowa pozycja penisa. MascuRing nie wywołuje tego stanu, a jedynie przedłuża go poprzez czasowe ograniczenie odpływu krwi z żył. 

MascuRing – jaki jest skład produktu?   

Skład produktu jeszcze przed jego premierą został skrupulatnie przebadany. Jak wynika z uzyskanych obserwacji, MascuRing to bezpieczne rozwiązanie, które ma prosty skład. 

Osiągnięcie trwalszej erekcji i czerpania większej przyjemności z seksu jest możliwe za sprawą połączenia silikonu i 5 magnesów o łącznej mocy 2500 GS. Materiały, które posłużyły do wykonania pierścienia sprawiają, że jest on nie tylko trwały, ale również bardzo rozciągliwy. W dodatku, łatwość, z jaką przychodzi jego użytkowanie to również zasługa pracy i zaangażowania osób, które wzięły odpowiedzialność za stworzenie skutecznej, a zarazem bezpiecznej i nieinwazyjnej metody na problemy z erekcją. Skład produktu nie wymusza również momentu, w którym możliwe jest używanie pierścienia. Wobec tego, MascuRing może zostać założony jeszcze przed erekcją. 

MascuRing – jak używać?

Używanie MascuRing jest możliwe na dwa sposoby – nałożenie ringu w trakcie erekcji lub nałożenie produktu na członka przed lub po stosunku. 

Założenie pierścienia przed/po erekcją —–> Przełóż ring przez penisa i jądra. 

Założenie pierścienia w trakcie erekcji —–> Nałóż ring na penisa do miejsca, w którym styka się z jądrami. 

 

W obydwóch przypadkach:

  • Używanie MascuRing zakończ maksymalnie po 10 minutach za pierwszym razem. W trakcie kolejnych stosunków, nie używaj go dłużej niż 30 minut. W ten sposób, zadbasz o nerwy w penisie i nie uszkodzisz ich przez długie noszenie ringu. 
  • MascuRing po zastosowaniu może zostać ponownie wykorzystany dopiero po godzinie przerwy.
  • Nie zaleca się zasypiania z pierścieniem erekcyjnych na penisie. Zignorowanie tej wskazówki może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych w tym martwicy tkanek. Nie trzeba obawiać się jej w trakcie odpowiedniego stosowania. 
  • Kiedy odczuwasz ból, pojawiają się obrzęki i duży dyskomfort, nie korzystaj z MascuRing. Jeśli objawy nie będą ustępować, zwróć się o pomoc do specjalisty. 
  • Aby osiągnąć lepsze efekty zalecamy użytkowanie produktu w połączeniu z lubrykantami lub żelem. Czynność ta nie jest konieczna. Co prawda dobór odpowiedniego żelu to trudne zadanie. Jednak, w przypadku silikonowej opaski MascuRing to właśnie żel Man Pride doskonale spełni swoje zadanie i pozostaje naprawdę warty uwagi. 

MascuRing – przeciwwskazania i skutki uboczne

Ring magnetyczny to bezpieczny produkt. Jeśli jednak, masz wątpliwości, czy stosowanie MascuRing nie będzie dla Ciebie obciążeniem, lepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym przed zastosowaniem opaski erekcyjnej. Badania wykazują, że MascuRing nie powinien być przez Ciebie wykorzystywany jeśli masz: cukrzycę, anemię sierpowatą, chorobę serca, przetarcia i rany na członku oraz w trakcie przyjmowania leków na rozrzedzenie krwi. Przed wejściem na rynek, tej silikonowej, rozciągliwej opaski w formie pierścienia zostały przeprowadzone badania. Produkt nie wykazuje negatywnych i niepożądanych efektów jego stosowania. Pozostaje odpowiednim sposobem, stworzonym wyłącznie z naturalnych składników. Połączenie 5 magnesów i silikonu umożliwia osiągnięcie wymarzonej erekcji. 

MascuRing – gdzie kupić? 

Zakup pierścienia erekcyjnego to niełatwy wybór. W dodatku, pojawiające się w głowie obawy, że ktokolwiek z Twojego otoczenia dowie się o tym produkcie jest dla wielu osób odpowiednią wymówką. Przez co rezygnują ze stoczenia walki o swoje udane życie erotyczne. Jeśli jednak, doskonale zdajesz sobie sprawę, że MascuRing to Twoja ostatnia deska ratunku, rekomendujemy zakup wyłącznie na oficjalnej stronie dystrybutora. Dzięki temu, nie musisz obawiać się o jakość i wiarygodność wykorzystanych magnesów i silikonu, a także skutki uboczne. 

W związku z dużą popularnością produktu, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Do dziś, trwa limitowana, okresowa promocja dla czytelników naszego portalu. Z tej okazji, zakup kuracji w postaci pierścienia erekcyjnego będzie jeszcze mniejszą inwestycją. Skorzystaj z okazji, a znów poczujesz się jak pełen wigoru 20-latek! 

Mascuring

Kup teraz MascuRing z rabatem 50%
Promocja ważna do: 25.09.2021 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.