Młody Zielony Jęczmień – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Młody Zielony Jęczmień – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

12 maja 2017 6 przez PostawNaSiebie.pl

Zielony jęczmień jest kolejnym produktem, który ze świata dietetyki przeniknął do polskich domów, a później na fora internetowe. Zawojował zarówno tematy związane z uzupełnieniem i swojej diety, jak i odchudzaniem. Jego właściwości zachwalane są w odniesieniu do wielu dziedzin życia. Przekonaj się, czym naprawdę jest zielony jęczmień, jakie są opinie i co może zdziałać!

 

Czym jest zielony jęczmień?

Zielony jęczmień jest naturalnym produktem o wysokiej zawartości witamin i minerałów. Stanowi bogate źródło wapnia, żelaza, potasu, magnezu, miedzi, cynku, witamin z grupy B (szczególnie B12), beta – karotenu, witaminy E, a także wielu, wielu innych.

Analiza jego składu oraz badania pozwalają wierzyć, że będzie wspomagał regulację pracy układu krwionośnego, gospodarki kwasowo – zasadowej, a także korzystnie wpłynie na odchudzanie. Zielony jęczmień odznacza się niską kalorycznością i wysoką zawartością błonnika, co w połączeniu da nam poprawę perystaltyki jelit oraz sytość, co na diecie jest niezwykle przydatne. Jego działanie można zawrzeć w sformułowaniu: wspomaga, odżywia oraz poprawia pracę niedożywionego organizmu, pełniąc funkcje regulacyjne.

Opinie o zielonym jęczmieniu

Na forach internetowych znajdujemy bardzo podzielone opinie. Jedni zachwycają się specyfikiem, inni stwierdzają, że nie widzą widocznych różnic. Prawda z pewnością leży gdzieś pośrodku. Faktem jest, że zielony jęczmień jest bogaty w witaminy i minerały, które będą wspomagać nasz organizm (zwłaszcza, gdy codzienna dieta jest w nie uboga). Nie należy jednak oczekiwać spektakularnych efektów, zwłaszcza jeśli chodzi o odchudzanie. Jego wpływ na zrzucanie zbędnych kilogramów będzie zbliżony do wielu innych specyfików, które korzystnie wpływają na procesy metaboliczne, regulują je i dostarczają organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Zielony jęczmień warto więc stosować jako suplement, a nie jako magiczną pigułkę pozwalającą schudnąć.

Forma zielonego jęczmienia

Środek dostępny jest zarówno w formie sproszkowanej, jak i tabletek. Jak nietrudno się domyślić pierwszą z nich będziemy rozpuszczać w chłodnej wodzie i pić w formie roztworu. Zdecydowana większość z nas postawi jednak na wygodę i możliwość połknięcia zielonego jęczmienia w formie tabletki. Tu należy zwrócić jednak uwagę na skład i upewnić się, że kupowany produkt nie ma szkodliwych, zbędnych substancji i zawiera wyłącznie jęczmień.

Gdzie kupić zielony jęczmień?

Tabletki młodego jęczmienia, a także proszek kupimy przede wszystkim w sklepach z artykułami typu BIO oraz sklepach internetowych. W przypadku sklepów stacjonarnych, specyfik zazwyczaj pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup w Internecie, należy zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju oznaczenia o ekologicznej uprawie oraz atesty. Cena za 100 gramów produktu powinna wahać się między 40 a 70 złotych. Tańsze propozycje powinny wzbudzić podejrzenia.

Co stosować?

Osoby decydujące się na zakup zielonego jęczmienia, powinny zwrócić uwagę na produkt Green Barley Plus stworzony na jego bazie. W składzie naturalnych tabletek znajdziemy nie tylko młody jęczmień, ale także sole i minerały uzupełniające jego działanie oraz wyciąg z garcinii cambogia. Połączenie dwóch składników pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. Suplement odżywia ciało, wspomaga włosy, skórę i paznokcie, reguluje metabolizm, a także pozwala na szybkie i sprawne usuwanie nagromadzonych toksyn, co bezpośrednio przekłada się na poprawę samopoczucia. Wybierając suplement staraj się wybierać te oparte na dwóch bądź trzech substancjach. Te uzupełniają się i zapewniają kompleksową ochronę i szerokie spectrum działania.Preparat Green Barley Plus uzyskał 4 miejsce w naszym rankingu tabletek na odchudzanie.

5/5 - (7 votes)