Nanoxidil – Lepsza Pochodna Minoxidilu?

Nanoxidil – Lepsza Pochodna Minoxidilu?

5 września 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

 

Jeszcze do niedawna mężczyźni godzili się z faktem, że nie będą mogli zbyt długo cieszyć się bujną fryzurą. Dochodzili do wniosku, że tak już musi być i nic w tej sprawie nie zmienią – no bo jak. Dziś mają zupełnie inne spojrzenie na dany problem. Ratują się, jak mogą, zwykle stosując rozmaite preparaty i leki. Czy to działa? To zależy, na jaki produkt trafią. Niektórzy polecają Nanoxidil. Mówią, że to lepsza pochodna Minoxidilu, ale czy rzeczywiście?

Nanoxidil – Co To Takiego?

Nanoxidil swoją budową strukturalną bardzo przypomina cząsteczkę minoxidilu, chociaż nie do końca, ponieważ jest krótsza o jeden łańcuch węglowy. Różni się też mniejszą masą cząsteczkową. To oznacza, że produkt działa nieco inaczej, ale wciąż w tym samym zakresie. Czy warto wobec tego stosować Nanoxidil zamiast Minoxidilu? Dobre pytanie. Można spotkać się z opiniami, które wskazują na to, że ten drugi produkt wywołuje podrażnienia. Nanoxidil zaś wyróżnia się wysoką skutecznością. Ryzyko działań niepożądanych jest tu minimalne, o ile w ogóle występuje. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie mogły stosować leków i innych specyfików bazujących na minoxidilu. Oczywiście nie oznacza to, że docierając do tej wiadomości, trzeba teraz zrezygnować ze stosowania tego specyfiku. Jeżeli Minoxidil nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nic złego się nie dzieje, to nie ma najmniejszego powodu, aby z niego rezygnować. Takie są opinie lekarzy. W każdym razie najlepiej pozostać w stałym kontakcie ze specjalistą – tak na wszelki wypadek.

Nanoxidil Czy Minoxidilu?

Skoro zdaniem ekspertów i konsumentów Nanoxidil jest lepszym specyfikiem i skuteczniejszym, warto go stosować? Pytanie wydaje się wręcz zbędne. Skoro ryzyko skutków ubocznych jest minimalne, a wszyscy mówią, że preparat działa, to odpowiedź powinna być oczywista. Nie oznacza to jednak, że należy decydować się na stosowanie go praktycznie bez zastanowienia. Trzeba przede wszystkim przeanalizować ulotkę, zapoznać się z informacjami od producenta i skonsultować to z lekarzem. Bez względu na wszystko, powinno się zachować ostrożność. W końcu informacji na temat tego produktu nie ma zbyt dużo.

A może jednak Profolan?

Profolan to bardzo dobry i przede wszystkim skuteczny środek na łysienie. Jeżeli mężczyzna boryka się z danym problemem, powinien czym prędzej zastanowić się nad stosowaniem tego produktu. W tym zakresie nie sprawia najmniejszych problemów, jest wygodny i łatwy w użyciu. Może właśnie tego potrzebuje, aby odmienić swoje życie, swój wygląd. Środek jest coraz łatwiej dostępny, ponieważ wielu mężczyzn o niego dopytuje. Najszybciej jednak można go dostać w internecie, za pośrednictwem oficjalnej strony producenta.

Profolan skutecznie blokuje DHT oraz pozwala odzyskać i utrzymać włosy u mężczyzn z łysieniem androgenowym. Jako jeden z nielicznych produktów uzyskał pozytywną opinie konsumentów oraz ekspertów.