4.7 (93.33%) 12 vote[s]

Obecnie na rynku preparatów na odchudzanie możemy znaleźć coraz więcej zaskakujących rozwiązań, ponieważ naukowcy wciąż szukają nowych możliwości. Jedne z ciekawostek, które podbijają skutecznością rynek suplementów odchudzających, to specyfiki Piperine Forte i Piperine Slim, preparaty na bazie piperyny.

Co to jest piperyna? Jak wpływa na nasze zdrowie?

Piperyna to substancja aktywna pozyskiwana z owoców pieprzu czarnego. Ma ostro-gorzki smak i szerokie spectrum pozytywnego oddziaływania na nasze zdrowie. Od wieków stosowana jest na niestrawność i biegunkę, a także na bóle stawów, choroby serca oraz infekcje górnych dróg oddechowych. Nowoczesne badania wykazały, że wspomaga transmisję serotoniny i dopaminy, dzięki czemu działa antydepresyjnie. Piperyna jest także świetnym nośnikiem ułatwiającym wchłanianie witamin i minerałów.

Jak piperyna działa na odchudzanie?

Poza tym szerokim działaniem prozdrowotnym piperyna wykazuje duże właściwości odchudzające. Wzmaga wydzielanie soków trawiennych, a tym samym przyspiesza proces trawienia pokarmów. Dzięki niej organizm jest w stanie szybciej spalić dostarczone kalorie, a niepotrzebne produkty procesów trawiennych szybko wydalić. Substancja zapobiega także wchłanianiu i powstawaniu kolejnych ilości tkanki tłuszczowej, co eliminuje zagrożenie efektem jo-jo. Hamuje również poczucie głodu.

Efekty działania piperyny

Z opinii osób zadowolonych z kuracji wynika, że na przestrzeni miesiąca można zrzucić aż 8 kg. Nie ma żadnych doniesień o skutkach ubocznych, ponieważ to całkowicie naturalna kuracja. Wszyscy też doceniają utrzymujące się efekty odchudzania.

Kluczowa sprawa to stężenie piperyny – Piperine Forte

Dla osiągnięcia skutków działania piperyny ważna jest jej zawartość w preparacie. Okazuje się, że na rynku suplementów większość specyfików zawiera jedynie 60-90% piperyny. Dlatego też warto zaopatrzyć się coś lepszego, preparat Piperine Forte. Tam znajdziecie aż 95% piperyny i gwarancję lepszych efektów. Resztę składu stanowi jedynie kapsaicyna, która dodatkowo podkręca działanie piperyny.

A może Piperine Slim?

Można również zdecydować się na inny preparat, który zawiera nieco mniej piperyny, ale za to jego skład wzbogacono dodatkowymi składnikami działającymi odchudzająco. To Piperine Slim.

Wzbogacony skład

Dodatki, które wspomagają działanie Piperine Slim, znane są od wieków ze swoich właściwości odchudzających.

  • Wyciąg z guarany. Oczyszcza organizm z toksyn, a dzięki temu niweluje uczucie zmęczenia i poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Ta oczyszczająca moc powoduje także przyspieszenie metabolizmu.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty. Znana z właściwości detoksykacyjnych i przeciwutleniających. Przyspiesza krążenie krwi, procesy trawienne, hamuje wchłanianie tłuszczu z pożywienia a także likwiduje ciągłe uczucie łaknienia.

Zalety Piperine Forte i Piperine Slim

Co zyskujesz decydując się na odchudzanie z preparatami zawierającymi piperynę?

  • Wyregulowanie procesów trawiennych. Piperyna usprawnia ten czynności organizmu, a problem z biegunkami czy zaparciami przestaje istnieć. Lepiej też spala się tkanka tłuszczowa.
  • Podkręcenie metabolizmu. Dzięki temu nadmiar kalorii zostaje spalony zanim na dobre utkwi w organizmie jako tłuszcz.
  • Ograniczenie apetytu. Ani wilczy głód, ani pochłanianie dużych porcji nie pomaga w odchudzaniu. Piperyna ułatwia zapanowanie nad apetytem.

A może coś skuteczniejszego? African Mango na odchudzanie

Innym, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest preparat African Mango. Dlaczego? Bo poza skutecznym odchudzaniem, dba o bieżące uzupełnianie witamin i minerałów, których potrzebuje organizm z czasie diety i treningów.

Skład kapsułek, który odchudza i odżywia

Głównym atutem preparatu jest ekstrakt z afrykańskiego mango. Od niedawna wiadomo o jego właściwościach odchudzających, a już zyskał sobie wielu zwolenników i pozytywne opinie. Reguluje poziom glukozy i cholesterolu, a przed wszystkim zmniejsza ilość tłuszczu w organizmie.

Oprócz niego preparat zawiera sporo substancji odżywczych: 17 aminokwasów, polifenole, potas, miedź, kwasy omega 3 i 6 oraz kompleks witamin (A, C, E, z grupy B oraz prowitamina A).

Rewelacyjne efekty

Ze statystyk wynika, że po dwóch miesiącach można zgubić nawet 15 kg. W opiniach osób, które schudły z African Mango, brak doniesień o skutkach ubocznych czy efekcie jo-jo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here