Ovashape [2020] Kolejne Oszustwo?!

Ovashape [2020] Kolejne Oszustwo?!

5 grudnia 2019 3 przez PostawNaSiebie.pl

Biust – nie ma chyba mężczyzny, który pozostawałby obojętny na tę część kobiecego ciała. Nic dziwnego, w końcu to atrybut kobiecości od tysięcy lat cieszy się nieustannym zainteresowaniem płci przeciwnej. Im większy, tym lepiej. Takie są prawa natury – mężczyźni bardziej pożądają obfitego biustu i właśnie taki rozpala ich zmysły.

Atrakcyjność tej części ciała w oczach mężczyzny to częsty, ale nie jedyny powód, dla którego zgłaszają się do mnie kobiety z całej Polski. Wielokrotnie zdarzało się, że ich piersi uległy deformacji po przebytej ciąży lub borykały się one z wrodzoną asymetrią w tym obrębie ciała. Przychodziły również panie, którym gruczoły piersiowe nie wykształciły się do końca. Przyczyny są różne, jednak wszystkie te przypadki łączyło to, że te kobiety miały obniżone poczucie własnej wartości, odczuwały wstyd i z powodu małego rozmiaru biustu izolowały się na lata od mężczyzn.

Ovashape pozwala ona w sposób nieinwazyjny:

  • Powiększyć wielkość biustu – nawet do 3 rozmiarów
  • Uzyskać naturalny efekt push-up poprzez podniesienie, ujędrnienie i zaokrąglenie piersi
  • Usprawnić mikrokrążenie piersi
  • Opóźnić proces starzenia się biustu
  • Wygładzić i nawilżyć skórę piersi
  • Zniwelować nieładnie wyglądające marszczenia i obrzęki

Przenikające głęboko w skórę składniki aktywne Ovashape wspomagają podział i tworzenie się nowych komórek w obrębie tkanki gruczołowej, powodując w efekcie jej wzrost. Zobaczysz, jak Twoje piersi z dnia na dzień stają się bardziej krągłe i uniesione.

OvaShape

Kup teraz OvaShape z rabatem 50%
Promocja ważna do: 24.09.2023 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.

 

3.6/5 - (488 votes)