PeniSizeXL – opinie, efekty, skład, skutki uboczne, cena

PeniSizeXL – opinie, efekty, skład, skutki uboczne, cena

7 stycznia 2018 0 przez PostawNaSiebie.pl

PeniSizeXL – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena

Czy należysz do tego grona mężczyzn, których poczucie własnej wartości i męskiego ego jest poniżej zera z powodu zbyt małego penisa? Wielu mężczyzn niestety właśnie dlatego zaniedbuje własne partnerki i unika zbliżenia, ponieważ czują, iż nie są one usatysfakcjonowane ze zbliżenia. Jak zatem powiększyć penisa? Jednym z cudownych srodków jest PeniSizeXL.

PeniSizeXL – Skład

Tribulus Terrestris – wspomaga uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia, powodując ich rozciąganie i powiększanie. Ponadto pobudza spermatogenezę u mężczyzn i zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi. Podnosi zdolności seksualne mężczyzn.

Muira Puama – stosowana jest jako środek zapobiegający zaburzeniom seksualnym u mężczyzn. Zapobiega przedwczesnym wytryskom, wzmacnia funkcje seksualne, pomaga utrzymać mocną i długotrwałą erekcję.

Żeń-szeń – podnosi libido, pomaga w zaburzeniach erekcji. Zawarte w żeń-szeniu ginsenozydy zwiększają uwalnianie w organizmie tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych, powodując zwiększony napływ krwi do penisa.

Korzeń maca – zwiększa popęd płciowy u mężczyzn i ułatwia erekcję. Poprawia produkcję spermy oraz ruchliwość plemników. Jest bogatym źródłem białka, a także dostarcza organizmowi niezbędne aminokwasy, w tym argininę, która odpowiada m.in. za dopływ krwi do męskich organów płciowych.

Liść Damiana – poprawia sprawność seksualną, zwiększa libido, wydłuża i wzmacnia erekcję.

Palma sabałowa – wspomaga libido. Wspomaga funkcje seksualne i chroni testosteron przed zamianą w niepożądany dihydrotestosteron. Przeciwdziała problemom z prostatą.

 

PeniSizeXL – Działanie

Zgodnie z tym, co opisuje producent, proponowane przez niego tabletki mają przede wszystkim wpłynąć na zwiększenie penisa. Kolejne efekty, które maja zostać uzyskane, to zwiększenie ochoty na łóżkowe doznania. Jeśli zatem suplement ten pomoże, wtedy także mężczyzna poczuje się bardziej pewnie siebie, a również jego partnerka będzie zadowolona. Ciężko jednak powiedzieć jednoznacznie, czy produkt ten wykazuje aż tak satysfakcjonujące działanie

PeniSizeXL – Opinie,Efekty Stosowania i Cena

Co do efektów stosowania, zdania są w internecie podzielone. Nie mamy niestety lepszego zródła informacji ponieważ nikt oficjalnie nie przyzna się że coś kupił majać taki problem. Część mężczyzn stwierdza, że doszło do powiększenia ich penisa, reszta natomiast twierdzi, iż żadnych zmian nie zauważyła. Czy może to być spowodowane składem, który mimo wszystkim podanych wyżej składników zwyczajnie nie zawiera odpowiedniej ilości każdego z nich? Taka opcja istnieje zawsze.

PeniSizeXL

PeniSizeXL

Na opakowaniu produktu widnieje cały skład i zachęca on swoją różnorodnością. Czy jednak owa różnorodność jest wystarczająca? Być może suplement powinien zawierać mniej składników, lecz w zwiększonych dawkach? Możemy się tego tylko domyślać. Opinie są jednak podzielone. A to niekoniecznie zachęca do tego, by wydawać pieniądze na ten produkt.

 

PeniSizeXL

Kup teraz PeniSizeXL z rabatem 50%
Promocja ważna do: 25.09.2022 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.
3.8/5 - (25 votes)