5 (100%) 2 votes

 

Nie zawsze trzeba sięgać po wyspecjalizowane preparaty na porost włosów, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Czasem wystarczy wybrać i zastosować zupełnie naturalną metodę i to dosłownie. Pomysłów jest wiele, a jednym z nich jest stosowanie pokrzywy. W jaki sposób i jak często? O tym poniżej.

Płukanka z Pokrzywy – Świetna Kuracja dla Włosów

Pokrzywa bardzo skutecznie działa na porost włosów, ale trzeba stosować ją regularnie. Tylko wtedy można uzyskać satysfakcjonujące efekty. Warto podkreślić, że chcąc pobudzić włosy do wzrostu poprzez zastosowanie tej metody, liście pokrzywy muszą zawierać dużą ilość krzemionki. Ta znana jest głównie z niezwykle pozytywnego (odżywczego) działania nie tylko na włosy, ale również na skórę i paznokcie. W tym celu powinno się stosować napar z pokrzywy w postaci płukanki do włosów. Mycie nią włosów poprawia ukrwienie skóry głowy. Tym sposobem pobudza cebulki, a następnie przyczynia się do szybkiego wzrostu włosów.

Płukanka z Pokrzywy – Przepis

Przygotowanie naparu z pokrzywy jest bardzo proste. Należy użyć do tego celu garść suszonych liści i łodyg pokrzywy. Pokrzywę powinno się zalać litrem wrzątku i przykryć, odstawiając na około 15 minut. Po tym czasie, a właściwie, kiedy już ostygnie, jest gotowy do użycia.

Jak Stosować Napar z Pokrzywy?

Włosy, a także skórę głowy należy polać przygotowaną płukaną i pozostawić na 10 minut. Można ewentualnie okryć je ręcznikiem. Po upływie tego czasu włosy trzeba wysuszyć. Pamiętaj! Z płukaną przygotowaną z pokrzywy muszą uważać blondynki. Zielony kolor naparu może osadzać się na włosach. Stosowanie takich płukanek nie tylko wzmacnia włosy, ale również poprawia ich wygląd, co ma bardzo duże znaczenie szczególnie w przypadku kobiet.

Jeżeli ktoś nie ma czasu, ani ochoty na przygotowywanie naparów z pokrzywy, a później jeszcze odczekiwanie tych 10 minut, może zdecydować się na stosowanie nowoczesnego, skutecznego i bezpiecznego suplementu diety w kapsułkach, którym jest Profolan.

Profolan – To Czego Potrzebują Twoje Włosy

Tylko stosowanie profesjonalnego preparatu na porost włosów może przyczynić się do ich zagęszczenia i poprawy kondycji. Takim produktem jest Profolan. To środek, dzięki któremu można totalnie odmienić swoją fryzurę i zyskać wymarzony efekt. To tabletki, a właściwie suplement diety oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Dzięki temu jest bezpieczny dla organizmu, ale i skuteczny w działaniu. Preparat pobudza włosy do wzrostu, tym sposobem zapełniając zupełnie łyse miejsca. Sprawia, że włosy mają wyraźny, naturalny kolor. Ich kondycja ulega zdecydowanej poprawie. Produkt działa bez względu na przyczynę łysienia. Już po miesiącu stosowania można zauważyć efekty. Ten wyjątkowy preparat usatysfakcjonował już wielu ludzi na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here