Redox Extreme opinie – czy na pewno najekstremalniejszy spalacz tłuszczu na świecie?

Redox Extreme opinie – czy na pewno najekstremalniejszy spalacz tłuszczu na świecie?

1 stycznia 2018 0 przez PostawNaSiebie.pl

REDOX EXTREME – SPALACZ TŁUSZCZU

Nadchodzący okres startów kulturystycznych jak i zbliżające się lato obfituje w wejście na rynek coraz to „nowszych” i „lepszych” spalaczy, które mają na celu zapewnić nam bezbolesne i lekkie utraty uporczywych kilogramów. Najnowszym tego typu wynalazkiem jest Redox Extreme, który reklamuje się jako kolejny „ekstremalnie mocny spalacz”.

CZY ABY NA PEWNO?

Przyglądając się składowi tego produktu, rzuca nam się w oczy przede wszystkim przepisane składniki z 90% istniejących już na rynku produktu. Co zatem stoi za jego „skutecznością”? Dawki?
Patrząc na wyniki badań, które mówią o skuteczności działania jakiejkolwiek substancji, w tym produkcie znajdują się niskie ilości wymienionych składników. Ciekawa jest dawka magnezu, chociaż w tej formie (diglicynian magnezu) jest totalnym bezsensem, ponieważ magnez jest transportowany na zasadzie „podstępu” w strukturze dipeptydu. Problemem staje się po wchłonięciu, ponieważ organizm musi go z niego wydobyć, co staje się dodatkowym obciążeniem dla organizmu w czasie już dla niego trudnym jakim jest redukcja. W skrócie: obecność magnezu i chromu w ich formach jest niepotrzebna, ze względu na drogę ich podania (magnez najlepiej wchłania się przez skórę) jak ich formę i ilość. Innym przykładem jest różaniec górski, standaryzowany na 3% rozawin w 100mg. Niestety, nie dość, ze niski standard to jeszcze dawka dzienna wynosi…60mg zaniżając już niski próg. To samo rzecz jasna tyczy pozostałych ekstraktów. Organizm nie wykorzysta tego albo w razie cudu na naprawdę ułamkowej części.

Capsimax® zastrzeżony ekstrakt z papryczki rocznej – cudowny wynalazek czy pic na wodę?

Najbardziej strzeżony sekret tego produktu a zarazem największe rozczarowanie. Rzecz jasna chodzi tu o bardzo popularną w ostatnim czasie kapsaicynę, która się stała podstawą środków odchudzających. Niestety, w dawce 2mg sprawdzi się bardziej przy doprawianiu potraw a nie w pomocy przy redukcji tłuszczu. Drugim sekretnym składnikiem jest kwas Hydrocytrynowy, który jest bardzo łatwo eliminowany przez tłuszcze. Nie jest to dobry znak, dla ludzi wybierających na redukcję dietę wysokotłuszczową, która ostatnio bardzo rośnie w siłę.

Ekstremalny produkt czy ekstremalny wyzysk?

Reasumując, spalacz ten ma zdecydowanie niskie dawki większości składników by były one skuteczne, jak i bezsensowne formy minerałów czy standardy ekstraktów. Cena jest nieadekwatna do produktu, wręcz odpychająca (za zbliżoną cenę można dostać o wiele skuteczniejsze produkty z skutecznymi dawkami). Czyżby to próba zagrania na niewiedzy klienta i jego portfelu? Bynajmniej odradzamy ten produkt.

Redakcja Poleca: Mass Extreme

Naszym zdaniem, a także wielu innych kulturystów i sportowców Mass Extreme będzie znacznie lepszą alternatywą. Lepszą a przede wszystkim skuteczniejszą. Wszystkie składniki występujące w Mass Extreme posiadają odpowiednią dawkę, dzięki której możemy liczyć na znacznie szybsze i skuteczniejsze efekty, niż w przypadku Redox Extreme. Co więcej Mass Extreme pozwala nie tylko redukować tłuszcz, ale również znacznie przyśpiesza budowanie masy mięśniowej, dodaje nam energii oraz siły do intensywnych treningów. Cena Mass Extreme jest korzystniejsza, szczególnie biorąc pod uwagę dawkę składników w preparacie.

>> KLIKNIJ PO ŻNIŻKĘ <<

 

3.9/5 - (24 votes)