Sibutramina – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Sibutramina – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

12 maja 2017 4 przez PostawNaSiebie.pl

Sibutramina jest substancją znajdująca się na liście środków zakazanych w sporcie. Mimo to niezwykle duża ilość osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy sięga po preparaty oparte właśnie na tej substancji. Czy wiedzą, że igrają z ogniem? Dowiedz się więcej o suplementach opartych na sibutraminie!

Czym jest sibutramina?

Sibutramina należy do grupy stymulantów i została zakazana w sportowym świecie. Stosowana w lekach na otyłość, przechodzi przez barierę krew – mózg i hamuje wychwyt zwrotny serotoniny, noradrenaliny oraz dopaminy. Modyfikuje więc ilość neuroprzekaźników w naszym mózgu, zaburzając jego funkcjonowanie.

Efektem stosowania sibutraminy jest bardzo wyraźne uczucie sytości oraz zwiększenie wydatku energetycznego ciała. Środek ten jest wykorzystywany jako doping dla sportowców, którzy chcą zwiększyć wydolność swojego organizmu i przesunąć moment odczuwania zmęczenia.

Efekty stosowania sibutraminy

W przypadku stosowaniu dużych dawek sibutraminy mówi się o możliwości utraty nawet 25 kilogramów w ciągu miesiąca. Z tego względu jest to środek, z którego korzysta wiele osób chorych na anoreksję. Podczas jego stosowania nie ma mowy o braku jakichkolwiek rezultatów, jednak wskazuje się, że u niektórych osób sibutramina nie będzie działała tak szybko i sprawnie.
Niepokojące są jednak doniesienia o szeregu skutków ubocznych, które nie tylko wyczytamy na ulotce, ale występują w zdecydowanej większości przypadków. Jedynie kilkanaście minut przeglądania forów internetowych daje nam możliwość przeczytania o:

– przyśpieszeniu bicia serca i zwiększeniu ciśnienia krwi
– zaburzeniach lękowych
– uczuciu skołowania
– zaburzeniach snu
– biegunkach i nudnościach
– zaburzeniach widzenia
– problemach z libido, impotencji

Osiągnięte przy pomocy sibutraminy efekty będą widoczne tak długo, jak długo będziemy stosować środek. Po jego odstawieniu standardowy dla nas apetyt powróci, a sytość uzyskana przez stymulację mózgu zniknie.

Sibutramina bez recepty

Sibutramina jest lekiem zakazanym w Polsce, jednak preparaty z jej niewielką ilością można dostać bez recepty. Oczywiście niektórzy zdecydują się na wzięcie zwiększonej dawki i ograniczenie w postaci minimalnej ilości substancji w lekach na otyłość w niczym nie pomoże.
Jeśli jednak decydujemy się na stosowanie niewielkich ilości substancji, musimy zatroszczyć się o nasze zdrowie. Podczas kuracji warto być pod stałą opieką lekarza.

Sprzedam sibutraminę

W Internecie znajdziemy masę ogłoszeń o sprzedaży sibutraminy. Są to propozycje od osób, które (w większości przypadków) przemycają ją z Czech. Ceny za 100 sztuk produktu oscylują w okolicach 320 złotych. Nie jest to spowodowane wartością suplementu, a ryzykiem, jakie niesie za sobą jego sprzedaż. Kupując lek z drugiej ręki miej świadomość, że nigdy nie masz pewności co do jego pochodzenia i składu.

 

Bezpieczniejsza alternatywa

Sibutramina pozwala szybko schudnąć dlatego też od lat cieszy się sporą grupą zwolenników. To jednak preparat, który powoduje całą masę, bardzo groźnych skutków ubocznych. Mało tego, w sprzedaży znajduje się bardzo dużo odmian tego preparatu, które są zanieczyszczone substancjami niedozwolonymi.

W trosce o wasze zdrowie, przedstawiamy inną kurację, która również pozwala na skuteczne odchudzanie, ale dodatkowo jest zupełnie bezpieczna dla zdrowia. To tabletki Green Barley Plus o całkowicie organicznym składzie. Cieszą się dużą popularnością i pozytywnymi opiniami wśród internautów. Skuteczność preparatu zapewnia umieszczenie w składzie ekstraktu z młodego jęczmienia i owoców garcinia cabogia.

To połączenie dostarcza samych korzyści:

  • przyspieszony metabolizm,
  • zredukowane łaknienie,
  • szybkie spalanie tkanki tłuszczowej,
  • redukcja cellulitu,
  • skuteczna detoksykacja,
  • większy poziom energii.

Swoją wiedzę na temat tabletek Green Barley Plus możecie pogłębić na stronie producenta. A dokonując zakupu na tej stronie, zyskacie gwarancję 100% oryginalności suplementu oraz atrakcyjną, promocyjną cenę. Najbardziej opłacalne jest kupno kilku opakowań, które wystarczą na cały czas kuracji.

4.5/5 - (18 votes)