Asystent Słuchu Soundimine – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Asystent Słuchu Soundimine – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

11 listopada 2018 0 przez PostawNaSiebie.pl

W Polsce co druga osoba w wieku 56–95 lat ma poważne problemy ze słuchem. Wśród nich aż 4 na 10 jest w zasadzie głuchych, ale ukrywa ten problem przed bliskimi. Statystyki są zatrważające: 50% ludzi niedosłyszących przez długie lata czeka na operację słuchu lub refundację standardowego aparatu słuchowego, który i tak okazuje się nieskuteczny. W efekcie ludzie dotknięci niedosłuchem izolują się, przestają wychodzić z domu i spotykać się ze znajomymi. Większość z nich denerwuje się, że inni mówią cicho i niewyraźnie. W rezultacie nie chce (nawet przed sobą!) przyznać się do tego, że po prostu – traci słuch.

Operacji się nie doczekałam

Pani Irena była jedną z tysięcy osób niedosłyszących w Polsce. Czekała aż 6 lat na operację słuchu tylko po to, żeby po tych 6 latach usłyszeć od lekarza specjalisty: Bardzo mi przykro, ale przy pani niedosłuchu i w pani wieku taka operacja jest poważnym ryzykiem. Mogą nastąpić powikłania, szumy uszne, nieprzewidziane zaburzenia neurologiczne.

Próbowałam pogodzić się z tym, że prawie nic nie słyszę

Ale jak? Córka, zięć i wnuki starali się jak mogli. A ja siedziałam przy stole, uśmiechałam się do nich, ale… nic nie rozumiałam, co do mnie mówią! Syn wściekał się, że głośno słucham wiadomości, więc zamykałam się w swoim pokoju. Próbowałam różnych chemicznych specyfików, ale dostawałam od nich tylko rozstroju żołądka. W końcu udało mi się zdobyć w przychodni taki aparat słuchowy, ale jakość dźwięku była w nim okropna. Tak mnie denerwował, te wszystkie przydźwięki, trzaski, gwizdy. Do tego był wielki – nosiło się go za uchem. Wyglądałam w nim okropnie, a najmłodsze wnuczki się mnie bały… Wolałam już być głucha jak pień, niż go nosić! – opowiada.

– Tak naprawdę wszystko zawdzięczam mojej kochanej wnuczce, która pracuje jako pielęgniarka w renomowanym domu opieki w Szwajcarii, nad jeziorem Bodeńskim. Czego tam nie ma! Baseny, masaże, zabiegi, nowoczesne terapie – na wszystko! Beatka [wnuczka pani Ireny] poruszyła niebo i ziemię, żeby jakoś uratować mój słuch, który pogarszał się w zastraszającym tempie. Przyszła do mnie któregoś dnia i mówi:

Wiesz, Babciu, moi podopieczni w Szwajcarii dostają taki mały, dyskretny asystent słuchu, dzięki któremu od razu zaczynają wszystko słyszeć zupełnie normalnie! Przywiozę Ci taki! Uśmiechnęłam się, no bo gdzie tam mi jakieś asystenty pomogą, jak nie pomogły silne proszki i lekarze specjaliści. Ale Beatka jest uparta i kupiła mi takiego asystenta słuchu. Nie chciałam jej robić przykrości, więc przyjęłam podarunek. Mój lekarz powiedział, że to na pewno mi nie zaszkodzi, no i pewnie nie pomoże…

Teraz wiem, jak bardzo lekarz się pomylił

– Od razu po umieszczeniu asystenta w środku ucha zorientowałam się, że znów słyszę ludzi w autobusie, na ulicy, że słyszę, co do mnie mówią! Nie musiałam już ciągle prosić o powtórzenie. Myślę sobie: cuda się nie zdarzają, może mi się zdaje?… Ale tak już zostało! Napowrót słuchałam chętnie radia i telewizji, zaczęłam chętnie przebywać z rodziną. Nie wyobrażacie sobie, jakie to uczucie znów słyszeć ludzi wokół siebie!

Najbliżsi przecierali oczy ze zdumienia…

Pani Irena po zastosowaniu asystenta słuchu zrobiła powtórne badania i okazało się, że komfort słyszenia w obu uszach znacznie się poprawił. Rodzina pani Ireny osłupiała z wrażenia – nie mogli się odzwyczaić od podnoszenia głosu w jej obecności. A fakty są takie, że dzięki dyskretnemu asystentowi słuchu pani Irena słyszy teraz nawet to, co mówi do niej wnuczka z drugiego pokoju!

Ten niezawodny asystent słuchu nosi nazwę Earelief SOUNDIMINE i posiada wykorzystywany w kosmonautyce audialny microprocesor. W odróżnieniu od zwykłych urządzeń microprocesor pozwala na 300% szybsze i 7 razy dokładniejsze wychwytywanie fal dźwiękowych. Dzięki Earelief SOUNDIMINE fale dźwiękowe są jeszcze bardziej słyszalne i lepiej przyswajalne przez mózg. Dlatego różnicę czujesz natychmiast po łatwym włożeniu tego prawie niewidocznego asystenta do ucha.

Szwajcarski asystent słuchu jest od niedawna dostępny również w Polsce. Z tego powodu mamy wyjątkową promocja dla Czytelników naszego portalu: z poniższego linka można otrzymać ​Earelief SOUNDIMINE​ za udział w klubie rabatowym ze zniżką o 253 zł taniej. Specjalna oferta będzie ważna do końca niedzieli 11.11.2018

Kliknij tutaj, aby otrzymać asystenta słuchu Earelief SOUNDIMINE >>

 

4.4/5 - (7 votes)