Trizer – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Trizer – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

26 września 2016 0 przez PostawNaSiebie.pl

 

Trizer Schudnij na zdrowie!

Trizer to suplement odchudzający, co jak z pozoru – wydaje nam się, że to kolejna tania, bezwartościowa produkcja sprzedawana dosyć drogo. Przekonaj się, że nie każdy producent zarabia na Twojej niewiedzy.

CZEGO OCZEKUJESZ

Z reguły jesteśmy nauczeni – przez to, co od ostatnich dekad pokazują nam media – że wszystko, co tłuste nas tuczy (co jest automatyczną asocjacją słów i kategoryzowaniem ich w grupy o podobnym znaczeniu). Węglowodany dają nam energię, zatem powiążemy je z wysiłkiem – a on, jak wiadomo ze spalaniem– zatem – tłuszczu.

Żyjemy w świetnym przekonaniu, że jedząc węglowodany unikając przy tym tłuszczu, nie mamy powodu, by tyć. Co więcej, gdy zamierzamy schudnąć– zwłaszcza samą dietą, bez specjalnego wysiłku – nasz organizm głównie prosi się o węgle proste (cukry), bo są łatwe do strawienia (organizm przy małym wysiłku sam oczekuje coś prostego do przyswojenia i szybkiego zyskania energii). Niestety nie świadczy to o tym, że masz super metabolizm.

Węglowodany proste, jak z samej nazwy wskazują na to, są bardzo proste do strawienia – ale jeśli ich nie wykorzystasz odpowiednio aktywnie fizycznie – zaraz odkładają się w tkankę tłuszczową – dlatego zaraz jesteś głodny, zmęczony i potrzebujesz kolejnego szybkiego dostępu energii. W taki sposób tyjesz. Tłuszcze sycą na dłużej – bo są znacznie trudniejsze do strawienia. Węglowodany złożone również uwalniają energię stopniowo, stąd masz siłę na dłużej – jednak, przewaga ich w Twojej diecie – przy małej aktywności fizycznej- zaczyna w końcu je odkładać. Węglowodany złożone (wraz z prostymi) w większej ilości wskazane są dla osób aktywnych fizycznie, szczególnie jeśli chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, gdyż aby ich organizm mógł ją budować – musi uzupełniać stracony glikogen w mięśniach podczas wysiłku fizycznego. Również procesy rozrostu mięśni potrzebują energii przez wiele godzin, bo nie dzieje się to od razu. Jeżeli nie zostanie dostarczona im odpowiednia ilość glikogenu – wątroba pobierać będzie go z nich samych – mięśni, bo to najprostsza droga – więc przyrost mięśni jest uniemożliwiony.

 

Jak widzisz, masz wytłumaczenie – dlaczego przy braku wysiłku masz parcie na węglowodany proste (cukry), dlaczego też możesz przytyć od tych złożonych oraz kiedy one są wskazane. Wiedząc już, że gdy chcesz schudnąć, a węglowodany powinieneś ograniczać – na logikę wiesz, że wiele przekonań kreują media, firmy które chcą sprzedać to, co najłatwiej i najtaniej wyprodukować.

Do tej pory odchudzanie kojarzyło Ci się tylko z ograniczaniem tłuszczu. Różne odmiany roślin, witamin na pewno wydają Ci się czymś niedorzecznym, nie widzisz powiązań ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Twoja pamięć semantyczna szwankuje, nie widzi podobieństwa znaczeń. Media tak bardzo wyprały Ci mózg, że nie wybrałbyś w życiu takiego produktu w celu odchudzania. No to zobacz, jak „przesąd to głupota dla plebsu i chłopa”.

 

TYM RAZEM SCHUDNIESZ

Przedstawiamy skład Trizera, żeby otworzyć oczy czytelnikom, ile nie wiedzą na temat udziału wielu zdrowotnych zawartości w spalaniu tkani tłuszczowej:

 • L-tyrozyna to aminokwas, który bierze duży udział w procesie produkcji neuroprzekaźników noradrenaliny i dopaminy – to hormony, które przewodzą impulsy z układu nerwowego do mięśni i mózgu – ich mała ilość powoduje zmęczenie, złe samopoczucie – w efekcie sięgasz po cukry (węglowodany proste) i tyjesz – stąd dobrze mieć naturalny dostęp energii a w rezultacie pozytywnej chęci do działania
 • kofeina bezwodna  sama kofeina, jak wiadomo pobudza nas – i spożywamy ją w postaci kawy – a co za tym idzie dodajemy cukier. Zawartość jej w naszym suplemencie jest idealną pomocną w ograniczeniu jej, a nawet całkowitym pożegnaniu, bo już mamy energię!
 • zielona herbata – zawiera katechiny, które mają ogromny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, bo- organiczna odkładanie tłuszczów z pożywienia, bo nasila się ich zużycie przez organizm. Zwiększona aktywność poszczególnych enzymów biorąc udział w trawieniu pomaga metabolizmowi wątrobowy i przyśpiesza utlenianie tłuszczów.
 • ekstrakt z owocu pieprzu kajeńskiego  przyspieszenie metabolizmu i termogenezy (wytwarzania ciepła organizmu – co w tym procesie wymaga zużycia większej energii dla organizmu, stąd spalamy)
 • ekstrakt z nasion zielonej kawy – wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, oczyszcza organizm ze zbędnych toksyn, które zaburzają procesy w naszym organizmie, zmniejsza odczucie zmęczenia przy aktywności fizycznej
 • ekstrakt z ziela pokrzywy  zwiększa przemianę materii i oczyszcza układ trawienny
 • ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego usuwa nadmiar toksyn, dodaje energii bo kiedyś służył on jako odpowiednik kawy, polepsza pracę wątroby, zmniejsza poziom cukru we krwi (a pamiętaj, że nie da się w ogóle nie spożywać się cukrów, bo doprowadza to do hipoglikemii – niedocukrzenia, które grozi śmiercią, więc gdy je spożyjesz, ekstrakt ten obniża jego poziom by nie był też zbyt wielki i nie odkładał się w tłuszcz)
 • ekstrakt z nasion guarany ogranicza zmęczenie fizyczne i psychiczne, poprawia odporność, poprawia koncentrację – więc znów nie masz powodu do sięgania po kawę, czy słodycze; pomaga też przy bólach głowy, migreny, dolegliwości związanych ze złym krążeniem
 • witamina E hamuje utlenianie cholesterolu LDL – dzięki temu unikasz odkładania go i miażdżycy
 • witamina D – jej odpowiedni poziom w naszym organizmie sprawia, że wydziela się więcej leptyny hormonu odpowiedzialnego na uczucie sytości stąd mniej spożywamy
 • witamina B6  przyspiesza metabolizm białka i tłuszczów
 • ekstrakt z ziela skrzypu polnego – poza znanym kobietom działaniami na włosy, skórę – pomaga w metabolizmie i przyspiesza przemianę materii
 • Synefryna z gorzkiej pomarańczy – również aktywuje termogenezę- co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej (podobnie jak w ekstrakcie z owocu pieprzu kajeńskiego), pobudza układ nerwowy podobnie do hormonu adrenaliny – stąd mamy energię bez zbędnych cukrów, jest zdrowym zamiennikiem efedryny, stąd powoduje rozkład tłuszczów przez lipolizę (przez oddziaływanie na receptor beta-3)
 • witamina B7 czyli biotyna – co kobietom najpierw kojarzy się z właściwościami na skórę, włosy, paznokcie, jednak pełni bardzo ważną rolę w syntezie kwasów tłuszczowych, metabolizmie leucyny (aminokwas z grupy BCAA, pełniący największą rolę w budowaniu masy mięśniowej, nie tłuszczowej po wysiłku), jak i powoduje obniżenie zawartości glukozy – bardzo ważne dla cukrzyków typu 2.

Jak widzisz, zdrowe wartości i witaminy, mają ogromny wpływ na procesy spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują mniejsze zapotrzebowanie na jedzenie. Jeśli wydaje Ci się to mitem, bo media o tym nie krzyczą, reklamy nie obiecują odchudzania taką zawartością – zapytaj lekarzy – usłyszysz podobnie jak to, co tu czytasz.

Szczególnie kierujemy ten artykuł do Panów – nie myślcie, że takie zdrowe zawartości, minerały, witaminy – są tylko dla kobiet, nie dla facetów każdy organizm tego potrzebuje. Mężczyźni również od tego schudną. Witaminy to nie wstyd!

To efekt!

4.7/5 - (21 votes)