Vessemis Vita

Przyszłość rynku leków i suplementów nie należy do tabletek tylko do plastrów które maja duża przewagę ponieważ nie ma pośrednika w postać żołądka podczas ich aplikowania. W ten sposób nie obciążamy żołądka podczas ich stosowania co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Kolejnym aspektem jest potrzeba częstej detoksykacji organizmu. Niestety chemia i szkodliwe toksyny atakują nas wszędzie co powoduje że chcąc nie chcąc mamy je w organizmie. Organizm nie koniecznie sobie radzi z ich usuwaniem na bieżąco. Tutaj z pomocą przychodzą plastry w które bezpośrednio z krwioobiegu wchłaniają sie niebezpieczne toksyny. Znowu mamy kolejny plus eliminujemy i odciążamy tak bardzo dziś przeciążone nerki i wątrobę.

Plastry oczyszczające Vessemis Vita wywodzą się stricte z medycyny chińskiej gdzie setki lat temu Chińczycy obkładali się liśćmi i nasączonymi ziołami materiałami. Dziś nie musimy już się tak wysilać a aplikacja plastrów ogranicza się do przyklejenia plastra w określonym miejscu i pilnowania by po dobie go wymienić na nowy.

Na plastry Vessemis Vita natrafiliśmy w telewizji gdzie osoba zaproszona do telewizji śniadaniowej zachwycała się ich właściwościami. Mimo pewnego sceptycyzmu udało nam się je zamówić w promocji i po 2 dniach paczka dotarła. Plastry testowaliśmy przez 30 dni (tyle było w środku) i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Osobiście czuję się o wiele lepiej i jestem mniej zmęczona mimo że ostatnio lekko podupadłam na zdrowiu przez otyłość i nadciśnienie.

Czuję sie naprawde o wiele lepiej po zastosowaniu Vessemis Vita – poleciłam je też swojej mamie i jeżeli tylko będzie chciała również podzielę się z Wami jakie ma odczucia względem ich stosowania. Możliwe że Vessemis Vita zmieni nasze życie na odrobinę lepsze czego sobie i Wam kochani czytelnicy życzę.

Vessemis Vita nie zawierają chemii. Są w 100% bezpieczne dla organizmu i nie powodują skutków ubocznych. Nie należy jednak przesadzać plastry należy stosować i wymieniać na nowe co 24h.

 

2.5 (49.09%) 22 vote[s]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here