Vichy Dercos Aminexil SP94 – kuracja przeciw wypadaniu włosów

Vichy Dercos Aminexil SP94 – kuracja przeciw wypadaniu włosów

5 września 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

 

Vichy Dercos Aminexil SP94 to preparat przeciw wypadaniu włosów przeznaczony dla kobiet. Stosuje się go w celu zapobiegania przedwczesnemu ich wypadaniu. Pomaga utrzymać strukturę mieszkom włosowym, a także sprawia, że włosy rosną grubsze oraz odporniejsze. Nie zawiera substancji konserwujących ani barwników. Co najważniejsze, zaraz po rozprowadzeniu na włosach bardzo szybko się wchłania. To przyjemny w stosowaniu produkt, ponieważ jest delikatnie perfumowany. Działa już po upływie około 3 tygodni regularnego stosowania. Wystarczy stosować produkt przez pół roku, aby ujrzeć zwiększenie objętości włosów.

Vichy Dercos Aminexil SP94 – Działanie

Jednym podstawowym działaniem preparatu Vichy Dercos Aminexil SP94 jest spowolnienie wypadania włosów, dzięki czemu wypada ich mniej i dzieje się to zdecydowanie rzadziej. To można powiedzieć pierwszy etap działania tego specyfiku, ale niejedyny. Produkt sprawia, że włosy są mocniejsze i delikatniejsze w dotyku, co też ma bardzo duże znaczenie dla kobiet, szczególnie tych, które lubią o siebie dbać i chcą zawsze wyglądać atrakcyjnie. Co równie ważne, włosy zyskują na objętości, jest ich zdecydowanie więcej i zaczynają się lepiej układać.

Vichy Dercos Aminexil SP94 – Skład

Preparat ten składa się z wielu składników. Wśród nich są:

  • SP94 – działa na cebulkę włosa;
  • aminexil – ma wpływ na kolagenowy płaszcz, który otacza cebulkę włosa, dzięki czemu włosy nie są sztywne;
  • termalna woda z Vichy – tłumi objawy pieczenia, swędzenia i palenia, a do tego stymuluje zdolności obronne skóry, a także zwiększa skuteczność katalazy.

Vichy Dercos Aminexil SP94 – Stosowanie

Stosowanie preparatu jest bardzo proste. Należy aplikować ampułkę na nasadę włosów od 3 do 7 razy w tygodniu. Czynność tę powinno się powtarzać przez 6 tygodni bez przerwy. Produkt trzeba wmasować i nie wolno spłukiwać. Warto kurację powtarzać minimum 2 razy w roku. Jedna ampułka specyfiku jest przeznaczona do jednego zastosowania. Po pierwszej kuracji efekty powinny już być satysfakcjonujące.

Vichy Dercos Aminexil SP94 to łatwo dostępny w sprzedaży produkt, który nie wymaga skomplikowanych aplikacji, lecz jest niezwykle prosty w zastosowaniu. Regularne aplikowanie zawartości ampułki to nic skomplikowanego. Wystarczy stosować produkt regularnie, aby w niedługim czasie uzyskać oczekiwane efekty. Mocne, zdrowe włosy, których objętość wzrasta z tygodnia na tydzień. Takich właśnie efektów można się spodziewać, stosując ten właśnie preparat. Co najważniejsze, ampułki są przeznaczone dla kobiet bez względu na rodzaj włosów. Powinny stosować je kobiety, które borykają się z problemem wypadających włosów. To z myślą o nich opracowano ten wysoce wyspecjalizowany preparat z bezpiecznym i skutecznym składem. Produkt ma pozytywne opinie konsumentek. Bywa wręcz przez nie zachwalany.

Potwierdzamy działanie tabletek Profolan!

Według opinii konsumentów oraz ekspertów najbardziej skuteczne tabletki na wypadanie włosów to Profolan. Ich regularne przyjmowanie skutecznie powstrzymuje łysienie oraz stymuluje porost nowych włosów.

Jakie działanie ma Profolan?

– zatrzymuje łysienie,

– stymuluje porost włosów,

– wzmacnia włosy,

– poprawia ich ogólną kondycję,

– nadaje blask oraz wytrzymałość.

Profolan to najskuteczniejsza formuła przeciwko łysieniu dostępna na rynku. Produkt zawiera opatentowaną formułę Grow3 oraz dodatkowe składniki, które w połączeniu ze sobą gwarantują maksymalne efekty kuracji.

Rate this post