Vivese Senso Duo Oil – opis produktu

Bardzo wiele kobiet boryka się z problemem cienkich osłabionych włosów. Przy ciągłej koloryzacji oraz stylizacji nasze włosy narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia, co z kolei prowadzi do wypadania włosów. Nasza fryzura nie ma blasku, włosy są matowe i bez wyrazu. Jak sprawdzić, aby nasze włosy były gęste, mocne i lśniące? Czy istnieje produkt, który jest w stanie nam w tym naprawdę nam w tym pomóc? Do tej pory większość produktów owszem obiecuje “cuda” ale tak efekty wcale nie są zadowalające, a nawet jeżeli widzimy poprawę w kondycji naszych włosów jest ona chwilowa. Dlatego, też postanowiliśmy przetestować nowy innowacyjny produkt do pielęgnacji włosów, która działa zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz dzięki czemu optymalnie stymuluje pielęgnacje włosów. Vivese Senso Duo Oil to innowacyjny preparat w postaci olejku, który dzięki odpowiedniej kompozycji składników działa na różnych płaszczyznach w pełni pobudzając nasze włosy do odnowy i wzrostu.

Vivese Senso Duo Oil – skład

Za sukcesem każdego produktu stoi jego skład i nie zmienia się to również w przypadku Vivese Senso Duo Oil. Skład olejku jest bardzo bogaty w substancje czynne: m.in.

Biotyna – zwana witaminą piękna, to właśnie ona odpowiada za stymulacje wzrostu włosów

Oprócz tego zawiera takie substancje jak:  

  • Olej z nasion rokitnika
  • Kwiat kamelii
  • Kiełki pszenicy i soi
  • Tarczycy bajkalskiej

Tak dobrane substancje powodują, że olejek Vivese Senso Duo Oil działa na trzech płaszczyznach – wzmacnia cebulki włosów regenerujące je tak aktywnie, że nawet już bardzo osłabione cebulki dostają “drugie życie” i nie wypadają. Oprócz ratunku dla osłabionych włosów Vivese Senso Duo Oil przyśpiesza wzrost już nowych.

Vivese Senso Duo Oil – efekty działania

1. Totalna regeneracja osłabionych cebulek – 

olejek bogaty w tak wiele czynników aktywnych wpływa na regeneracje osłabionych i zniszczonych cebulek, przez co nasze włosy z każdym dniem stają się mocniejsze, gęstsze i bardziej lśniące

2. Przyśpieszenie wzrostu włosów – 

duża zawartość biotyny w olejku spowoduje, że proces powstawania nowych włosów znacznie się skróci i nie będziemy już musieli oczekiwać wiele miesięcy aż uzyskamy upragnioną długość włosów

3. Ochrona przed wypadaniem włosów –  

istnieje bardzo wiele przyczyn nadmiernego wypadania włosów, dlatego Vivese Senso Duo Oil posiada tak skompresowany skład, aby zahamować wszystkie przyczyny wypadania włosów

Odpowiednio dobrane składniki dają spektakularne i szybkie efekty, dzięki czemu już po kilku tygodniach stosowania, można cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami, które lśnią i są podatne na stylizacje, bez obawy możemy je codziennie suszyć suszarką a nawet prostować!!

 

Vivese Senso Duo Oil – opinie

Opinie o Vivese Senso Duo Oil są bardzo pozytywne. Wiele kobiet już po kilku tygodniach stosowania zachwala ten produkt. Poniżej przytaczamy kilka pozytywnych opinii:

 

 

 

Moje włosy zawsze były cienkie i matowe, nigdy nie mogłam ich zapuścić, a marzyłam o długich, gęstych włosach. Stosowałam masę różnych preparatów, które nigdy nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Dopiero systematyczne stosowanie Vivese Senso Duo Oil przyniosło spektakularne efekty. Włosy stałe się gęstsze, zdrowsze i błyszczące a z czasem mogłam pochwalić się też długością.

 

Moim ulubionym kolorem jest blond, niestety przez ciągłe rozjaśnianie włosów szybko stały się suche, pozbawione błysku, zaczęły się kruszyć. Większość szampon czy odżywek nie dawały sobie z tym rady. I właśnie wtedy koleżanka doradziła mi Vivese Senso Duo Oil. Jest cudowny, moje włosy są zdrowe i piękne. Nie muszę już rezygnować z mojego ulubionego koloru włosów!!!

 

Włosy po Vivese Senso Duo Oil  są idealne, jak z reklamy. Gęste, błyszczące. Zdecydowanie polecam.

 

Najlepszym miejscem na zakup Vivese Senso Duo Oil  jest oczywiście strona producenta, gdzie kupujemy oryginalny produkt oraz możemy skorzystać z wielu promocji.

 

Kliknij tutaj, aby odebrać kurację Vivese Senso Duo Oil z 60% zniżką

 

 

 

4.7 (94.29%) 7 votes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here