XtraSize – opinie, efekty, skład, skutki uboczne, cena

XtraSize – opinie, efekty, skład, skutki uboczne, cena

17 listopada 2017 0 przez PostawNaSiebie.pl

 

XtraSize – Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena

Czy należysz do tego grona mężczyzn, których poczucie własnej wartości i męskiego ego jest poniżej zera z powodu zbyt małego penisa? Wielu mężczyzn niestety właśnie dlatego zaniedbuje własne partnerki i unika zbliżenia, ponieważ czują, iż nie są one usatysfakcjonowane ze zbliżenia. Jak zatem powiększyć penisa? Jednym z suplementów diety jest XtraSize.

XtraSize – Działanie

Zgodnie z tym, co opisuje producent, proponowane przez niego tabletki mają przede wszystkim wpłynąć na zwiększenie penisa. Kolejne efekty, które maja zostać uzyskane, to zwiększenie ochoty na łóżkowe doznania. Jeśli zatem suplement ten pomoże, wtedy także mężczyzna poczuje się bardziej pewnie siebie, a również jego partnerka będzie zadowolona. Ciężko jednak powiedzieć jednoznacznie, czy produkt ten wykazuje aż tak satysfakcjonujące działanie

XtraSize – Skład

XtraSize to produkt, które ma dosyć bogaty skład. Do jego receptury wlicza się między innymi Epidemium, czyli chińskie zioło wpływające na poziom testosteronu. Innym składnikiem jest Maca regulująca poziom hormonów. Trzeci element receptury to palma sabałowa, która ma zwiększać libido.

Co do dalszych składników, jest to również paprotka zwyczajna, lewodopa i dopamina, a także arginina, dopamina, żeń szeń, lukrecja gładka, pokrzywa zwyczajna, buzdyganek ziemny, kolcorośl lekarski, a także dynia zwyczajna.

XtraSize – Efekty Stosowania i Cena

Co do efektów stosowania, zdania są podzielone. Część mężczyzn stwierdza, że doszło do powiększenia ich penisa, reszta natomiast twierdzi, iż żadnych zmian nie zauważyła. Czy może to być spowodowane składem, który mimo wszystkim podanych wyżej składników zwyczajnie nie zawiera odpowiedniej ilości każdego z nich? Taka opcja istnieje zawsze.

Na opakowaniu produktu widnieje cały skład i zachęca on swoją różnorodnością. Czy jednak owa różnorodność jest wystarczająca? Być może suplement powinien zawierać mniej składników, lecz w zwiększonych dawkach? Możemy się tego tylko domyślać. Opinie są jednak podzielone. A to niekoniecznie zachęca do tego, by wydawać pieniądze na ten produkt.

ExtraSize jest dostępny na stronie producenta. Obecnie można go zakupić w trzech pakietach. Pierwszy z nich to jedno opakowanie za 179 złotych, drugi to dwa opakowania za 329 złotych, a trzeci to trzy opakowania za 429 złotych.

Lepsza alternatywa Member XXL

Nie ma się co oszukiwać. Jeśli produkt nie jest do końca pewny, zawsze lepiej będzie postawić na sprawdzone rozwiązanie. Będzie nim z pewnością Member XXL. Jakimi pozytywnymi skutkami może poszczycić się ten suplement diety?

  • Twój penis wydłuży się nawet do 9 cm!
  • Możesz by pewien swojego bezpieczeństwa, ponieważ środek ten jest całkowicie naturalny
  • Seks z Twoją partnerką stanie się lepszy nie tylko dal Ciebie, ale również dla niej
  • Twój penis zostanie również pogrubiony
  • Możesz wpłynąć na powiększenie swojego penisa bez stosowania inwazyjnych, operacyjnych, bolesnych metod

 

Czy zatem nie warto zainwestować w ten suplement? Jeżeli wciąż się wahasz między XtraSize a Member XXL, pamiętaj, że ten drugi jest już hitem od dawna i wciąż stanowi produkt numer jeden jako najczęściej wybierany na problemy z małym penisem.

4.2/5 - (14 votes)